"Selekcja". Białach zostanie antyterrorystą? Twórcy "Policjantek i policjantów" przygotowali film! Kiedy premiera w telewizji? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Doskonała wiadomość dla fanów seriali TV4 "Policjantki i policjanci" oraz "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny". Twórcy tych produkcji właśnie przygotowali dwa filmy fabularne, które jeszcze we wrześniu trafią na antenę TV4! O czym są "Selekcja" i "Selekcja: Odwrócony"?

Multimedia

"SELEKCJA" KIEDY PREMIERA?

Dwa nowe filmy telewizyjne twórców „Policjantek i Policjantów” oraz „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” Czwórka wyemituje w dwie ostatnie niedziele września o godz. 20. Pierwszy, zatytułowany „Selekcja”, widzowie zobaczą 23 września, a drugi – „Selekcja: Odwrócony” – 30 września.

W konwencji kina akcji z rozbudowanymi wątkami kryminalnymi opowiadają one o kulisach pracy antyterrorystów i tajnych operacji. W obsadzie zobaczymy m.in. Łukasza Garlickiego, Bartka Piekarskiego, Barbarę Kurzaj, Macieja Kowalika, Izabellę Bukowską-Chądzyńską i Macieja Tomaszewskiego oraz – znanych z wiodących ról w hitach Czwórki – Mariusza Węgłowskiego („Policjantki i Policjanci”) i Michała Mrozka („Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”).

Maryla Morydz, czyli piękna Zuza Kowal z serialowego hitu "Czwórki"! Kim jest? Ile ma lat? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Każdy z filmów stanowi odrębną całość, niezależną fabularnie od obu seriali, z którymi łączą je postaci niektórych bohaterów. Wspólnym dla obu „Selekcji” ogniwem jest motyw niebezpiecznej grupy przestępczej i jej powiązań ze światem biznesu i polityki.

Autorami scenariuszy są Błażej Przygodzki („Selekcja”) i Przemysław Hoffmann („Selekcja: Odwrócony”), a reżyserem obu filmów jest Jakub Miszczak. Za ich produkcję w ATM Grupie odpowiada Monika Galliot Salińska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Mi tam sie podoba , oglądałam wczoraj :)

  05.08.2019 11:00
 • Kinoman (gość)

  Czy można gdzieś obejrzeć online?

  30.09.2018 21:52
 • Kubulek1 (gość)

  Gniot to ty mlocie, a po to trzymasz w rece pilota. Bardzo sie ciesze na 23 i 30 wrzesnia. Dziekuje!

  15.09.2018 17:49
 • Rocky (gość)

  August co ty ku...a wiesz

  08.09.2018 17:31
 • August (gość)

  Po co następne gnioty,kto to będzie oglądał?Może z ciekawości przez 15 minut?!

  08.09.2018 09:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×