Selena Gomez robi na złość Justinowi Bieberowi

Selena bawi się ze znajomymi Justina na imprezach, na które Bieber nie ma wstępu.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: TO SELENA GOMEZ SPOWODOWAŁA KŁOPOTY JUSTINA BIEBERA? JUSTIN BIEBER WYRZUCONY Z NOCNEGO KLUBU

Selena Gomez, była dziewczyna Justina Biebera, świadomie go drażni, czym prowokuje go do robienia kolejnych głupstw. Najbardziej spektakularną formą złośliwości są imprezy, na których Gomez bawi się z przyjaciółmi byłego chłopaka, a ten nie ma na nie wstępu!

  • Koledzy Justina traktują Selenę jako celebrytkę, w której towarzystwie opłaca się bywać. Zupełnie ich nie interesuje, że tymi zabawami ona rani Biebera - przyznał bliski znajomy Gomez. - *Jej zupełnie nie chodzi o kumpli Justina, lecz o niego: chce mu dopiec* - dodał bliski Seleny.

CZYTAJ TAKŻE: SELENA GOMEZ: DOPROWADZIŁAM BIEBERA DO ŁEZ SELENA GOMEZ CZEKA NA KOGOŚ DOROŚLEJSZEGO NIŻ JUSTIN BIEBER

W tym tygodniu dziennikarze widzieli, jak początkujący raper King Kevi - jeden z przyjaciół Biebera - opuszcza późno w nocy dom Gomez. Na wieść o tym Justin się wściekł i zagroził, że Kevi będzie musiał wybierać: albo przyjaźń z nim, albo romans z Gomez.

Kevi wyjaśnił, że między nim a Seleną do niczego nie doszło, ale Justin mu nie wierzy. Źródło bliskie Gomez zapewniają, że chłopak mówi prawdę, bo Kevi nic nie znaczy dla niej. Selenie chodzi tylko o zepsucie humoru Bieberowi...

Komentarze

Skomentuj
  • rita

    dzieciaki....

    12.04.2013 14:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×