Selim z "Elif" bardzo się zmienił. Tylko zobaczcie, jak wygląda. Kiedyś kobiety szalały na jego punkcie, a dziś?

Emre Kıvılcım to turecki aktor, któremu popularność w Polsce przyniosła mu rola Selima, brat Kenana w serialu "Elif". Postanowiliśmy sprawdzić, jak dziś wygląda Emre Kıvılcım. W galerii publikujemy jego nowe zdjęcia.

Multimedia

Emre Kıvılcım grał Selima w "Elif"

Pamiętacie pierwsze sezony "Elif"? W tureckim serialu grał wtedy Emre Kıvılcım, który z miejsca zaskarbił sobie sympatię widzów. Publiczność z zapartym tchem śledziła losy serialowego Selima, brata Kenana, który zakochał się w Zeynep. Ich związek napotkał wiele przeszkód i prawie się zakończył, kiedy złowroga Arzu postrzeliła ukochaną Selima w dniu ich ślubu! Selim nie wytrzymał i postanowił zemścić się na Arzu, przez co sam trafił do więzienia.

Oni już nie grają w tureckim serialu. Jak potoczyły się ich losy?Zobacz więcej

Co stało się z przystojnym Selimem? Pod koniec trzeciej serii, u brata Kenana zdiagnozowano raka. Selim wraz z Zeynep oraz Aliye wyjechali do Ameryki na leczenie i słuch po nich zaginął. Emre Kıvılcım zniknął z serialu razem z Gülçin Tunçok.

Emre Kıvılcım po zakończeniu przygody z "Elif" wystąpił w takich produkcjach jak: "Adi: Zehra" oraz "Mendirman Jaloliddin".

Jak dziś wygląda? Zobacz zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×