seniorzy prywatnie sanatorium miłości 4

Przeczytaj także:

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska zdradziła, z jakimi kuracjuszami utrzymuje kontakt po zakończeniu programu. Te imiona mogą być zaskoczeniem?

Monika Zajączkowska była jedną z ulubienic telewidzów ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Szczecinianka podobnie jak inni uczestnicy hitu TVP postanowiła nie rezygnować z przyjaźni, jakie udało jej się nawiązać w programie. W jednym z najnowszych wywiadów wyznała, z którymi uczestnikami utrzymuje kontakt. Okazuje się, że jest to całkiem spora grupa.

22.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska kontynuuje telewizyjną karierę! Pojawi się w nowym programie TVP "Polska mnie cieszy"!

"Sanatorium miłości" to program, który potrafi otworzyć drzwi do show-biznesu. Nie wszyscy chcą z tego skorzystać, ale historia już pokazała, że polska telewizja pragnie przebojowych seniorów. Teraz okazało się, że swoją telewizyjną karierę kontynuować zamierza Monika Zajączkowska! Seniorka pojawi się w nowym programie TVP!

15.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski ma piękną i utalentowaną córkę! Aleksandra po ojcu odziedziczyła zacięcie do sportu!

"Sanatorium miłości 4" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy seniorów poszukujących miłości. Jednym z bohaterów ostatniej edycji show był Andrzej Sikorski z Warszawy, były piłkarz, który niedawno pochwalił się piękną i bardzo utalentowaną córką! Zobaczcie, czym zajmuje się Aleksandra Sikorska!

12.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Andrzej Kuna i Janina Szulc mają się ku sobie? Czułe zdjęcia z wakacji wiele sugerują!

"Sanatorium miłości" to program, który skradł serca widzów. Za nami cztery edycje popularnego show, a fani programu wciąż z zapartym tchem śledzą dalsze poczynania swoich ulubionych seniorów. Wiele wskazuje na to, że właśnie rodzi się uczucie między uczestnikami "Sanatorium miłości 3" - Andrzejem Kuną i Janiną Szulc! Czułe zdjęcia z wakacji wiele sugerują!

07.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Monice ze Szczecina czas służy. Seniorka zachwyca formą i urodą! Wyjątkowe zdjęcia kuracjuszki [TYLKO U NAS]

Monika ze Szczecina to uczestniczka 4. edycji programu "Sanatorium miłości". Seniorka zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów swoją łagodnością, spokojem i wewnętrzną klasą, która wręcz od niej bije. W jednej z rozmów z Martą Manowską seniorka wyznała, że jest autorką powieści, której fragmenty, wraz z archiwalnymi zdjęciami zgodziła się pokazać tylko redakcji Telemagazyn.pl. Zobacz wyjątkowe zdjęcia i poznaj fragmenty niepublikowanej nigdzie dotąd powieści Moniki ze Szczecina!

06.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Monika i Andrzej w "Pytanie na śniadanie" o przyjaźniach w programie. Czy relacje seniorów przetrwały? Zdradzili, że mają tajną grupę!

Czy przyjaźnie po programie "Sanatorium miłości" trwają, czy znikają wraz z kamerami? W "Pytanie na śniadanie" gościli Monika ze Szczecina i Andrzej, seniorzy których widzowie mieli szansę poznać w "Sanatorium miłości 4". Wraz z prowadzącymi porozmawiali na temat relacji, które udało się zbudować w programie Marty Manowskiej. Czy przyjaźnie nawiązane w programie przetrwały?

26.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzejowi nie wyszło z Moniką? Senior po programie spotkał się z Anią! Poszli na randkę?

"Sanatorium miłości 4" w pełni, a w sieci pojawia się coraz więcej domysłów i spekulacji odnośnie do zakończenia randkowego show dla seniorów. Andrzej z Warszawy opublikował w sieci zdjęcia, które rzucają nowe światło na jego losy po programie, a przy okazji sugerują, że jego relacja z Moniką mogła nie przetrwać! Zobaczcie sami.

20.04.2022Sanatorium miłości

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×