SENSACJA w "M jak miłość"! WIEMY, kogo zagra Barbara Kurdej-Szatan!

Po wakacjach w "M jak miłość" szykują się duże zmiany. W nowych odcinkach nie zobaczymy Małgosi, która zginie w wypadku samochodowym! Zdradzamy, w jaką rolę wcieli się Barbara Kurdej-Szatan!

Multimedia

Od czasu, gdy do obsady serialu "M jak miłość" dołączyła Barbara Kurdej-Szatan, trwały spekulacje, kogo zagra słynna "blondynka z reklamy Play". Najczęściej powtarzanym scenariuszem było zastąpienie Joanny Koroniewskiej w roli Małgosi Chodakowskiej. Teraz już wiadomo, że tak się nie stanie, ponieważ postać zginie!

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA KORONIEWSKA O POSTACI MAŁGOSI MOSTOWIAK: BYŁA WYJĄTKOWO NIEDOJRZAŁA I MNIE DENERWOWAŁA BARBARA KURDEJ-SZATAN NIE WIE, KOGO ZAGRA W "M JAK MIŁOŚĆ"

W "M jak miłość" odc. 1070, który zostanie wyemitowany tuż przed wakacjami, Małgosia wraz z Michałem (Paweł Okraska) ulegną wypadkowi samochodowemu. Ich stan będzie krytyczny! Pomimo starań lekarzy nie da się uratować życia kobiecie i jej nienarodzonemu dziecku! Małgosia UMRZE w Stanach Zjednoczonych! Nie wiadomo jeszcze, czy Michał przeżyje - tego dowiemy się już po wakacjach.

Wiadomo jednak, że Barbara Kurdej-Szatan pojawi się w "M jak miłość" odc 1072 jeszcze przed przerwą wakacyjną i zagra... NIANIĘ Wojtusia (Felek Matecki)! Kobieta przyleci do Polski razem z synem Małgosi i Tomka, bo dziecko zostało w Ameryce zupełnie samo - informuje serwis SuperSeriale.pl.

CZYTAJ TAKŻE: BARBARA KURDEJ-SZATAN JEDNAK ZAGRA W "M JAK MIŁOŚĆ"! ILE MA WZROSTU I ILE WAŻY BARBARA KURDEJ-SZATAN?

Nie są jeszcze znane szczegóły wątku niani, wiadomo jednak, że Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) nie będzie obojętny na jej wdzięki, co doprowadzi do napięć między nim a Agnieszką (Magdalena Walach)...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×