"Sense8" FINAŁ. Wolfgang wydostanie się z niewoli? Sprawdziliśmy, co czeka bohaterów serii! [ZWIASTUN]

Niemal rok temu informowaliśmy, że Netflix przychylił się do próśb swoich użytkowników i postanowił wyprodukować specjalny, dwugodzinny odcinek serialu "Sense8". Wielki finał już w piątek, ósmego czerwca!

Multimedia

Po której stronie była Angelica (Daryl Hannah)? Kto stoi na czele OOB? Czy detektyw Mun (Sukku Son) przeżył i czy uda mu się namierzyć Sun (Doona Bae)? Kiedy wreszcie Sensaci nie będą musieli już się ukrywać? To właśnie te pytania dręczą widzów "Sense8" od ponad roku. Czas poznać odpowiedzi!

Tajne kody, dzięki którym korzystanie z serwisu będzie łatwiejsze! Co dają? [JAK WPISAĆ KOD?]Zobacz więcej

Ostatni odcinek drugiego sezonu pozostawił nas w niepewności. Wolfgang (Max Riemelt) trafił w ręce OOB, a reszta gromady schwytała Whispersa (Terrence Mann). Wydaje się oczywistym, że między OOB a przyjaciółmi Wolfganga dojdzie teraz do wymiany. Oczywiście nie obędzie się bez komplikacji, a co za tym idzie bez kilku eksplozji, strzelanin i widowiskowych scen walki. W finałowym odcinku każdy z głównej ósemki będzie miał okazję, by wykorzystać swoje wyjątkowe umiejętności - Nomi (Jamie Clayton) doszuka się każdej informacji na temat planów OOB, Will (Brian J. Smith) zaplanuje akcję ratunkową, a Lito (Miguel Ángel Silvestre)... zapewni wszystkim chwilę rozluźnienia.

Właśnie na wspólnocie bohaterów koncentruje się odcinek specjalny. Twórcy "Sense8" dobrze wiedzą, co przyciąga widzów do ich serialu. Jak zawsze, najważniejsze są nie zmagania z OOB, a relacje między ośmiorgiem Sensatów i ich bliskimi. Jeżeli ktoś liczy na powrót którejś z drugoplanowych postaci, na pewno się nie zawiedzie - w ostatecznej rozgrywce gromadzie pomogą (niemal) wszyscy spotkani wcześniej sojusznicy. Nie zabraknie też dawnych wrogów.

Powrót kontrowersyjnego bohatera, który miał być już martwy! O kogo chodzi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Każdy z bohaterów oprócz walki z bezduszną organizacją ma na głowie jeszcze własne sprawy. Capheus (Aml Ameen) startuje przecież w wyborach, Sun ma wreszcie szansę na wielką miłość, a Lito stoi u progu wielkiej, hollywoodzkiej kariery! Może się wydawać, że w jednym, choćby i dwugodzinnym odcinku trudno będzie zakończyć tak wiele wątków, jednak twórcy serialu robią to w swoim niepowtarzalnym stylu - za pomocą kilku scen akcji, pomysłowych montaży i piosenek, rozbrzmiewających w głowach Sensatów.

Tych spragnionych serialu zapraszamy do naszej galerii oraz na Netflix, gdzie już jutro pojawi się finałowy odcinek!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×