"Serca na sprzedaż". Nowy rosyjski serial na antenie TVP2! W obsadzie gwiazdy "Anny German" i "Kozackiej miłości"! Co wydarzy się w 1. odcinku?

Od poniedziałku, 31 stycznia TVP2 zaprasza na nowy serial obyczajowy „Serca na sprzedaż”. Premierowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:55. Pierwszy odcinek wyjątkowo o godz. 21:40. W obsadzie występują m.in. Maria Poroszyna znana z roli w serialu „Anna German” oraz Zoriana Marczenko, gwiazda emitowanej w TVP serii „Kozacka miłość”.

Multimedia

"Serca na sprzedaż" odcinek 1 w poniedziałek, 31 stycznia 2022, o godzinie 21:40, na antenie TVP 2

Nowy, rosyjski serial obyczajowy "Serca na sprzedaż" osadzony jest w realiach lat 90. XX wieku. Akcja toczy się w Rosji po wielkich przemian ustrojowych, do których zwykli ludzie dopiero się przystosowują. W sklepach brakuje towarów, zarobki są niskie w stosunku do wysokich cen produktów.

Bohaterkami serialu są kobiety, które różni wiek, status społeczny i zawodowy, ale każda z nich musi być na tyle zaradna, by w ciężkich czasach zadbać o dzieci i dom. Szansą dla nich na dodatkowy dochód staje się nie zawsze legalny handel.

Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu serialu TVP. Wiemy, kto zagra główne role!Zobacz więcej

Rosyjska produkcja powstała w 2016 roku. Za reżyserię odpowiadali Julia Krasnowa i Siergiej Krasnow. Scenariusz napisały Zoja Dziublo i Swietłana Cywinska. W serialu występują: Maria Poroszyna, Zoriana Marczenko, Swietłana Iwanowa, Wiera Smolina, Władimir Jepifancew, Artiom Fadiejew i Olga Baranowa.

W 1. odcinku serialu "Serca na sprzedaż" poznajemy zdesperowane kobiety, które starają się utrzymać rodziny, więc zajmują się handlem. Dzięki nim na targowiskach pojawiają się ubranka dziecięce, buty i odzież sportowa, których dotychczas nie można było kupić. Nauczycielka angielskiego, Olga, oraz Swietłana, gospodyni domowa, są żonami oficerów. Córka Olgi trafia do szpitala z powodu ataku astmy. Olga musi zdobyć bardzo drogi lek, dlatego jedzie na targowisko w Moskwie, by sprzedać chusty. Kobieta wpada w tarapaty.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • renata.swit@wp.pl (gość)

    Dlaczego puszczane są w Polsce Ruskie filmy niech Putin sobie je w dupe wsadzi a nie nasza telewizja wydaję pieniądze na to guwno wstydu i honoru nie mają.

    15.02.2022 22:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×