"Serca na sprzedaż" odcinek 8. Zoja wraz z Ełłą udają się do klubu nocnego wskazanego przez przestępców. Grozi im niebezpieczeństwo? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 8. odcinek rosyjskiego serialu "Serca na sprzedaż". Zoja wraz z Ełłą udają się do klubu nocnego wskazanego przez przestępców. Grozi im niebezpieczeństwo? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku serialu "Serca na sprzedaż".

Multimedia

"Serca na sprzedaż" odcinek 8 w poniedziałek, 14 lutego 2022, o godzinie 21:55, na antenie TVP 2

W 8. odcinku serialu "Serca na sprzedaż" Zoja wraz z Ełłą udają się do klubu nocnego wskazanego przez przestępców. Zoja chce, by siostrzenica skontaktowała się z posłem i spróbowała załatwić z nim sprawę ziemi w Moskwie. Ełła spotyka na miejscu dawną koleżankę tancerkę. Postanawia zapytać ją o swojego zaginionego męża.

Michaiłowi za kradzież paliwa z lotniska grozi wyrok więzienia! Wiktor jedzie do swojej kochanki!Zobacz więcej

Zoja załatwia kuzynce posadę w luksusowym klubie nocnym. Michaił zostaje zwolniony z wojska, przez co traci służbowe mieszkanie. Musi zamieszkać z rodziną u swojej matki. Alisa stara się zdobyć środki na rozkręcenie swojego interesu, który prowadzi z Olgą i Swietłaną. Kobiety robią, co mogą, by uwolnić się od stanowczej Zoi. Dziewczyna decyduje się zaciągnąć pożyczkę u cinkciarzy na targowisku. Ełła uważa, że powinna jednak oddać jej pieniądze i unikać problemów z Zoją.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×