"Serce nie sługa". Zobaczcie, jak powstawała komedia romantyczna z Pawłem Domagałą i Romą Gąsiorowską! [RELACJA Z PLANU]

5 października do kin wejdzie nowa polska komedia pt. "Serce nie sługa". Gwiazdami produkcji są Paweł Domagała i Roma Gąsiorowska. Jakiś czas temu byliśmy na planie i przyjrzeliśmy się pracy filmowców. Czego widzowie mogą spodziewać się po filmie "Serce nie sługa"? Sprawdźcie!

Multimedia

"Serce nie sługa" to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć sw----oją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi.

Paweł Domagała i Roma Gąsiorowska w filmie inspirowanym prawdziwą miłością [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

Gwiazdor "O mnie się nie martw" prezentuje pierwszy singiel z nowej płyty! [WIDEO]Zobacz więcej

Za reżyserię filmu "Serce nie sługa" odpowiada Filip Zylber. W obsadzie produkcji znaleźli się Paweł Domagała, Roma Gąsiorowska, Zuzanna Grabowska, Borys Szyc, Mateusz Damięcki, Magdalena Różczka, Ewa Kasprzyk oraz Ewa Chodakowska.

"SERCE NIE SŁUGA" W KINACH OD 5 PAŹDZIERNIKA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewuu (gość)

    Wygląda na taki prawdziwy, życiowy film... mimo iż komedia :) zobaczymy w kinach, czy się udało

    05.10.2018 00:08
  • Piękna para (gość)

    Wydaje mi się że Gąsiorowska i Domagała będą pięknie razem wyglądać na ekranie. Oboje są świetnymi aktorami i do siebie pasują więc może byc ciekawie

    04.10.2018 20:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×