Serial "Bibliotekarze" od 2 września w TV Puls [WIDEO]

Serial przygodowy "Bibliotekarze" to jedna z nowości jesiennej ramówki TV Puls. O czym jest? Zobacz zwiastun!

Multimedia

Flynn Carsen z pozoru może wydawać się zwykłym bibliotekarzem. Podziemia słynnej Biblioteki Metropolitan, w której pracuje, skrywają jednak nie jeden sekret... Mieści się tam tajna siedziba naukowców i poszukiwaczy przygód, którzy próbują wyjaśnić najbardziej nieprawdopodobne zagadki, kolekcjonują tajemnicze artefakty i chronią świat przed ponadnaturalnymi siłami. Gdy cywilizacji zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo Flynn i jego "Strażnik" Eve Baird muszą stawić czoła złu. Wraz z grupą zrekrutowanych osób - jako Bibliotekarze - staną do walki z antyczną organizacją, która dąży do tego, by na świecie zapanowała magia... Podczas wykonywania jednej z misji, pułkownik jednostki antyterrorystycznej NATO - piękna Eve - niespodziewanie spotyka na swojej drodze eksperta okultyzmu Flynna Carsena, który właśnie próbuje zdobyć zaginiony artefakt. Tajemniczy mężczyzna przedstawia się jako "Bibliotekarz".

CZYTAJ TAKŻE:

JESIENNA RAMÓWKA TV PULS I PULS 2. CO ZOBACZYMY JESIENIĄ 2015? [WIDEO]
"TO MOJE ŻYCIE!" - NOWY TURECKI SERIAL OD 9 WRZEŚNIA W TV PULS

Wkrótce, Baird zostaje zaproszona do antycznej organizacji, ukrytej pod ulicami Nowego Jorku, znanej jako "Biblioteka". Zostaje jej powierzona nowa misja: połączyć siły z Flynnem i stawić czoła kierowanej przez tajemniczego Dulaque, okultystycznej organizacji, która chce, by magia zapanowała nad światem. Flynn i Baird muszą stoczyć wyścig z czasem, by uratować życie niezwykłych ludzi, na których Dulaque wydał wyrok śmierci: posiadającej dar synestezji Cassandry, eksperta historii Jacoba Stone'a oraz wykwalifikowanego złodzieja Ezekiela Jonesa. Tych troje odkryło wielki spisek Bractwa: zdobyć koronę Króla Artura i kontrolować magię na świecie...

Serial "Bibliotekarze" to niezapomniana podróż dla fanów "Indiany Jonesa" i poszukiwaczy tajemnic przeszłości. Oparty jest na serii filmów przygodowych "Bibliotekarz" z Noahem Wyle'em w roli mola książkowego Flynna Carsena. - To serial doceniony na świcie. Wszyscy o niego walczą i my go mamy, bo wiemy, że to się opłaci. Na pewno spodoba się naszym widzom - stwierdza prezes Telewizji Puls, Dariusz Dąbski. Premiera "Bibliotekarzy" w środę, 2 września o godz. 20:00 (dwa odcinki) w TV Puls!

Zobacz zwiastun serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×