Serial „Błękitny patrol” od 1 lipca na CBS Action

„Błękitny patrol” to amerykański serial obyczajowy śledzący losy grupy policjantów patrolujących słoneczne ulice i plaże Santa Monica na rowerach. CBS Action zaprasza na 1. i 2. sezon serialu od 1 lipca w dni powszednie o 17:00.

Multimedia

W 1. sezonie Chris Kelly, ambitna policjantka, zostaje przedstawiona rowerowemu patrolowi. Cały zespół pracujący na jednośladach tropi złodzieja samochodów. W jednym z kolejnych odcinków na plaży zostaje odnalezione ciało kobiety, na którym ktoś zostawił figurkę origami. Dla policjantów to znak, że pewien seryjny morderca jest znów na wolności. Ponadto w sezonie: napad na bank, złodziej na rowerze górskim oraz kelnerka uzależniona od sterydów.

W sezonie 2. będziemy świadkami śledztwa dotyczącego serii kradzieży z bankomatów,poszukiwań seryjnego gwałciciela, porwania jednego z bohaterów przez dilerów metaamfetaminy, nasi policjanci będą również rozpracowywać szajkę, która zajmuje się kradzieżą samochodów. Serial „Błękitny patrol” to nie tylko sprawy kryminalne, ale także prywatne perypetie głównych bohaterów, którymi są T.C., Victor, Chris i Palermo.

Serial „Błękitny Patrol” od 1 lipca w dni powszednie o 17:00 na CBS Action. Powtórki następnego dnia o 10:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×