Serial "Bonnie i Clyde" od 23 kwietnia na antenie Lifetime

"Bonnie i Clyde" to telewizyjna opowieść z gwiazdorską obsadą o legendarnej parze przestępców lat trzydziestych zeszłego wieku. Emile Hirsch i Holliday Grainger wcielają się w parę wyjętych spod prawa kochanków, których wyczyny na stałe wpisały się w historię kryminalną Stanów Zjednoczonych.

Multimedia

Czterogodzinny serial przedstawia losy pary, której przestępstwa poruszyły serca i wyobraźnię milionów Amerykanów. Clyde Barrow był charyzmatycznym rabusiem, karanym za napady z bronią w ręku, któremu zawsze udawało się pozostać o krok przed policją. Jego jedyną słabością okazała się Bonnie Parker – kelnerka z małego miasteczka, która od zawsze marzyła o sławie. To właśnie ona pchała Clyde'a do popełniania coraz bardziej ryzykownych i niebezpieczniejszych przestępstw. Cel był jeden – coraz głośniejsze nagłówki, dzięki którym w krótkim czasie Bonnie i Clyde stali się najbardziej znaną parą przestępców nowożytnej epoki.

CZYTAJ TAKŻE: PREMIERA SERIALU "WIKINGOWIE" NA KANALE LIFETIME JUŻ 23 MARCA WIOSENNA RAMÓWKA LIFETIME. AŻ 25 PREMIER WIOSNĄ 2015 W LIFETIME!

W serialu zagrali również laureatka Oscara, Złotego Globu i nagrody Emmy – Holly Hunter ("Fortepian") oraz laureat Oscara i kilkukrotny laureat Złotego Globu, również nominowany do Emmy – William Hurt ("Zbyt wielcy, by upaść"). Inni kluczowi członkowie obsady to Sarah Hyland ("Współczesna Rodzina"), Lane Garrison ("Skazany na śmierć"), Elizabeth Reaser (saga "Zmierzch"), Austin Hebert ("Czysta krew") i Dale Dickey ("Do szpiku kości").

Producenci wykonawczy to Craig Zadan i Neil Meron – duet stojący za Oskarowym musicalem "Chicago", "Jej szerokością Afrodytą", a także scenariuszem ceremonii rozdania Oskarów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×