Serial "Dark Matter" premierowo na kanale Scifi Universal od 14 czerwca

Dark Matter, nowy oryginalny serial twórców Gwiezdnych wrót i producentów Zagubionej tożsamości będzie miał swoją polską premierę 48 godzin po debiucie w Stanach Zjednoczonych, w niedzielę 14 czerwca o godz. 22:00 tylko na kanale Scifi Universal.

Multimedia

Dark Matter, serial z gatunku „space opera”, stworzony na bazie powieści graficznej o tym samym tytule, wydanej przez Dark Horse w 2012 roku, łączy w sobie wartką akcję i nieoczekiwane zwroty sytuacji. Produkcja, składająca się z trzynastu godzinnych odcinków, śledzi przygody załogi opuszczonego statku kosmicznego. Bohaterowie budzą się nie mając żadnych wspomnień na temat tego, kim są, ani w jaki sposób znaleźli się na pokładzie. Statkiem steruje nowoczesny i niebezpieczny android, zaś ładownia wypełniona jest bronią. Wkrótce zdezorientowani członkowie załogi zostają wciągnięci w międzygalaktyczną wojnę. Każdy z nich będzie musiał zdecydować, po czyjej stanąć stronie, próbując jednocześnie przetrwać i powoli odbudować swoje życie.

Głównymi bohaterami serii są: „Jedynka” (Marc Bendavid, Bitten) - człowiek, który zawsze stara się postępować zgodnie z zasadami moralnymi, „Dwójka” (Melissa O’Neil, Broadway’owska produkcja Nędzników) - zdecydowana i uparta, faktyczny przywódca grupy, „Trójka” (Anthony Lemke, Świat w płomieniach) - prawdziwy twardziel, „Czwórka” (Alex Mallari Jr., Robocop) – spokojny i małomówny, ale jednocześnie zaprawiony w walce, „Piątka” (Jodelle Ferland, Zmierzch) – maskotka grupy z z talentem do mechaniki oraz „Szóstka” (Roger Cross, Wirus) – z pozoru szorstki, ale w głębi to człowiek o złotym sercu. W rolę Androida wcieliła się Zoie Palmer (Zagubiona tożsamość).

Serial został stworzony przez Josepha Mallozzi i Paula Mullie (Gwiezdne wrota), produkcją zajęło się Prodigy Pictures (Zagubiona tożsamość).

Dark Matter będzie mieć swoją premierę w 86 krajach, włączając Australię, kraje azjatyckie, Wielką Brytanię, Francję, Niemcy, czy państwa Ameryki Łacińskiej, wkrótce po premierze w USA.

Dark Matter - polska premiera w niedzielę 14 czerwca o godz. 22:00 tylko na kanale Scifi Universal.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×