serial dokumentalny

"Zaginione królestwo piratów". Już wkrótce w serialu dokumentalnym na Netfliksie zadebiutują prawdziwi piraci z Karaibów! Kiedy premiera? Zobacz zwiastun!

"Piraci z Karaibów" to jedna z najpopularniejszych serii filmowych wszechczasów. Netflix przygotował nie lada gratkę dla wszystkich, którzy po seansie zastanawiają się, na ile wiernie zostało przedstawione życie tytułowych piratów. Już wkrótce premiera serialu dokumentalnego o tej tematyce. Zobacz zwiastun!

09.03.2021Zaginione królestwo piratów

"Allen vs Farrow". Już wkrótce premiera krótkiego serialu dotyczącego skandalu wokół Woody'ego Allena, tylko na HBO GO. Zobacz zwiastun!

Woody Allen to jeden z najbardziej znanych amerykańskich reżyserów wszechczasów. Niestety, sławę przyniosła mu nie tylko jego nadzwyczajna praca artystyczna, ale także kontrowersje dotyczące jego życia osobistego. HBO stworzyło krótki serial dokumentalny dotyczący najważniejszych wydarzeń i faktów związanych ze skandalem wokół Allena. Zobacz zwiastun!

17.02.2021Allen vs Farrow

"Richard Ramirez. Polowanie na seryjnego mordercę". Netflix przekroczył granicę... nudy. O co tyle szumu? W dokumencie o mordercy zaskakuje tylko jedno

"Richard Ramirez. Polowanie na seryjnego mordercę" wzbudził na forach internetowych sporo kontrowersji, ale po obejrzeniu go są one dla mnie całkowicie nieuzasadnione. Polowanie na seryjnego mordercę to typowy dokument Netfliksa z przewidywalną fabułą. Zaskakiwać w tej historii może chyba tylko jedno i nie jest to brutalność.

21.01.2021Polowanie na seryjnego mordercę

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×