Serial "Druga szansa" od 3 kwietnia na CBS Drama

15-letnia Lux, która od urodzenia przebywa w rodzinach zastępczych, dochodzi do wniosku, że już najwyższy czas przejąć kontrolę nad swoim życiem i usamodzielnić się. Będzie się to wiązało z odnalezieniem jej biologicznych rodziców. Na premierowy odcinek serialu „Druga szansa” CBS Drama zaprasza już 3 kwietnia o 21:00.

Multimedia

Rodzice Lux to Cate Cassidy (Shiri Appleby, Roswell: W kręgu tajemnic), gwiazda lokalnego radia i trzydziestoparoletniego Nate “Baze” Bazile (Kristoffer Polaha, Ringer), którzy mieli przelotny romans w liceum. Sąd decyduje, że Lux nie jest gotowa na usamodzielnienie się i niespodziewanie przyznaje Cate i Baze’owi wspólną opiekę nad dziewczyną. Para postanawia odnaleźć się w nietypowej sytuacji, skończyć z kłótniami i dać Lux rodzinę, na którą zasługuje.

W jednym z pierwszych odcinków serialu młodą rodzinę odwiedzi pracownik socjalny. Jego zadaniem będzie sprawdzenie, czy Lux ma u biologicznych rodziców odpowiednie warunki. Kierownictwo radia będzie naciskało, by Cate nie przyznawała się, że ma córkę, jeśli chce zachować posadę. Nastolatka będzie miała problemy w szkole, zaś Cate będzie zazdrosna o to, że córka ma lepszą więź z ojcem, niż z nią. Czy Cate weźmie ostatecznie ślub ze swoim dotychczasowym partnerem Ryanem, czy też może nowa sytuacja zmieni jej priorytety? Jak zmiany w życiu Lux wpłyną na jej relacje z rówieśnikami i sytuację w szkole? Tego dowiecie się już w kwietniu!

Na serial „Druga szansa” kanał CBS Drama zaprasza w dni powszednie od 3 kwietnia o 21:00, powtórka następnego dnia o 16:00, w soboty maraton od 13:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×