Serial „Imprezowo” od 24 stycznia na CBS Europa!

„Imprezowo” to serial, którego akcja rozgrywa się w latach 70. XX wieku – w czasie społecznej i seksualnej rewolucji. Rodzina Millerów przeprowadza się do zamożniejszej dzielnicy na przedmieściach Chicago i poznaje swoich sąsiadów.

Multimedia

CBS Europa zaprasza na serial od 24 stycznia w każdą niedzielę o 21:00.

Lato 1976. Rodzina Millerów przeprowadza się zaledwie kilka przecznic dalej, do nowego domu w North Shore. Bruce jest maklerem, Susan zajmuje się domem i dwójką nastoletnich dzieci, Laurie i Bruce’em Juniorem. Ich nowymi sąsiadami są wyzwoleni Deckerowie — pilot Tom i jego piękna żona Trina. Na pierwszą sąsiedzką imprezę u Deckerów Millerowie zapraszają swoich przyjaciół, Janet i Rogera Thompsonów. Okazuje się, że trafiają na party swingersów. Susan i Bruce są zaintrygowani nowymi znajomymi i ich stylem życia, lecz wpływa to na ich stosunki z Thompsonami. Zmienia się również życie dzieci Millerów. Laurie jest zauroczona młodym wykładowcą filozofii, a B.J. — nastoletnią Samanthą, która mieszka w domu obok.

Perypetie trzech rodzin mieszkających na przedmieściach Chicago pokazują zmiany zachodzące w mentalności i stylu życia Amerykanów. Wyzwolenie seksualne, otwarte małżeństwa czy popularne imprezy swingersów stanowią w serialu tło dla świetnie poprowadzonej opowieści obyczajowej zarówno o pokoleniu rodziców, jak i dzieci.

Na serial „Imprezowo” CBS Europa zaprasza od 24 stycznia w każdą niedzielę o 21:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×