Serial "Incydent" w CANAL+ SERIALE od 1 lipca

Pozornie szczęśliwa rodzina zaczyna się rozpadać po tym, jak jeden z jej członków policzkuje nieznośnego dzieciaka innej pary. W obsadzie m.in. Zachary Quinto, Uma Thurman i Peter Sarsgaard oraz Lisa Cholodenko w roli producentki i reżyserki.

Multimedia

Z okazji urodzin Hectora (Peter Sarsgaard) na przyjęciu w ogrodzie spotyka się rodzina greckich emigrantów oraz ich przyjaciele. Kuzyn jubilata, Harry (Zachary Quinto), wymierza policzek 5-letniemu synowi znajomych, który wymachuje kijem bejsbolowym w kierunku innych dzieci. Matka chłopca, Rosie (Melissa George), dostaje histerii. Wspiera ją mąż, Gary (Thomas Sadoski) i najbliższa przyjaciółka Aisha (Thandie Newton), małżonka jubilata. Sprawa trafia na policję, potem do sądu. Konflikt narasta. Każdy z uczestników przyjęcia, w tym rodzice Hectora (Brian Cox i Maria Tucci) oraz przyjaciółka rodziny Anouk (Uma Thurman) zajmuje w sprawie stanowisko. Nieprzyjemny incydent wpływa na życie wszystkich obecnych, powodując że dotychczas trzymająca się razem rodzina zaczyna powoli się rozpadać. Każdy odcinek 8-częściowej serii opowiada historię z perspektywy innego gościa feralnego przyjęcia.

CZYTAJ TAKŻE: UMA THURMAN NA PREMIERZE SERIALU "THE SLAP". POZNAJECIE? [ZDJĘCIA] UMA THURMAN ZAGRA W MINISERIALU "THE SLAP"

„Incydent” jest amerykańską wersją australijskiego serialu „The Slap”, będącego z kolei adaptacją powieści Christosa Tsiolkasa pod tym samym tytułem. W obu produkcjach rolę Rosie zazgrała Melissa George, nominowana do Złotego Globu za wystep w serial “Terapia”, w którym zagrała z Gabrielem Byrne’em. W obsadzie znalazła się ponadto Uma Thurman, która zastąpiła pierwotnie zaangażowaną do roli Anouk Mary-Louise Parker. W roli porywczego Harry’ego wystąpił Zachary Quinto, który zyskał duże uznanie w oczach widzów swoją interpretacją Spocka w filmach z serii „Star Trek” J.J Abramsa. „Incydent” wyreżyserowali Michael Morris, Ken Olin i nominowana do Oscara za „Wszystko w porządku” Lisa Cholodenko, która pełniła również funkcję jednego z producentów wykonawczych serialu.

PREMIERA: CANAL+ SERIALE, środa, 1 lipca 2015, 22:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×