serial kryminalny

"Ślad" sezon 2. Ada Fijał dołączyła do obsady! Kim będzie Nikola Jastrzębska?

Funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego pod kierownictwem podinspektor Renaty Różańskiej, nadkomisarza Rafała Walczaka oraz drugiego zastępcy szefa CWŚ nadkomisarz Mai Oleander poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych. Zdradzamy, z jakimi sprawami zmierzą w kolejnych odcinkach „Śladu”. Do zespołu dołącza nowy lekarz medycyny sądowej – Nikola Jastrzębska. W tej roli na ekranie zobaczymy Adę Fijał!

06.05.2019Ślad

"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" odcinki 297-300. Zagadkowe tropy w sprawie Jawora, wyznanie Kingi i towarzyska wpadka Kuby! Policjanci znajdą zwłoki Jawora? [CO SIĘ WYDARZY]

W odcinkach 297-300 w serialu "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" z pomocą nowego partnera, Gawlika, Daga będzie musiała zmierzyć się ze sprawą, która może potwierdzić jej najgorsze przeczucia co do losu Jawora, podczas gdy Kinga Wilk uchwyci się pewnego tajemniczego tropu w nadziei, że Tomek jednak żyje... Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w serialu "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny".

30.04.2019Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" odcinki 294-296. Magda i Paulina zazdrosne o Kubę, dylemat Kubisa i nowy partner Dagi! [CO SIĘ WYDARZY]

W najbliższych odcinkach „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” Paulina (Kamila Ścibiorek) wstawi się za Bolem (Tomasz Radawiec) u Julii (Magda Szczerbowska), Kubis (Marek Włodarczyk) będzie musiał dokonać wyboru między Wawerskim (Hubert Kożuchowski) a Gawlikiem (Jędrzej Taranek), Magda (Monika Mrozowska) namówi Kubę na wspólne wyjście z Pauliną, a między Dagą (Magdalena Margulewicz), Hubertem i Markiem dochodzić będzie do coraz większych napięć.

29.04.2019Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

"Ślad" odcinki 52-55. Morderstwa, handel bronią, kradzieże i podpalenia, czyli CWŚ w akcji! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego pod kierownictwem podinspektor Renaty Różańskiej, nadkomisarza Rafała Walczaka oraz drugiego zastępcy szefa CWŚ nadkomisarz Mai Oleander poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych. Zdradzamy, z jakimi sprawami zmierzą w kolejnych odcinkach „Śladu”. Zobaczcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu!

08.04.2019Ślad

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×