Serial o Ukrainkach w Polsce jesienią w TVP1

Rozpoczęły się prace nad nowym serialem obyczajowo-komediowym o czterech Ukrainkach mieszkających w Polsce. Za produkcję odpowiadają twórcy serialu "Ranczo".

Multimedia

Serial, który ma trafić do jesiennej ramówki TVP1 będzie opowiadać o czterech młodych dziewczynach z Ukrainy, które przyjeżdżają do Polski i próbują ułożyć sobie tu życie. Fabuła skupia się na ich pracy, nauce, poznawaniu nowych ludzi oraz aklimatyzacji w nieznanym dla nich kraju.

CZYTAJ TAKŻE: "PROKURATOR" - NOWY SERIAL KRYMINALNY TVP2 Z KOMANEM, CIELECKĄ I ZIELIŃSKIM KATARZYNA ŻAK: 10. SERIA "RANCZA" BĘDZIE JUŻ OSTATNIĄ

W główne role wcielą się: Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska i Anna Buczek. Na ekranie pojawią się także m.in. Marian Dziędziel, Krzysztof Stelmaszyk, Dorota Segda i Ignacy Gogolewski.

Akcja serialu dziać się będzie około półtora roku wcześniej niż czas rzeczywisty, a pierwszy sezon zakończy się prawdopodobnie tuż przed wydarzeniami z kijowskiego Majdanu. Twórcy chcą odstąpić w ten sposób od przedstawiania bieżącej polityki na Wschodzie. Produkcja, nad którą pieczę sprawują twórcy "Rancza", roboczo funkcjonuje pod dwiema nazwami - "Dziewczyny z Ukrainy" i "Ukrainki".

Komentarze

Skomentuj
  • EE (gość)

    I na tym polu musi być też pro ukraińska propaganda? Na siłę z ukrów robicie nam braci , wbrew historii?

    13.08.2015 17:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×