serial

"Zabójca z Rillington Place" odcinek 1. John i Ethel wprowadzają się do nowego domu. Wkrótce czeka ich kryzys [STRESZCZENIE ODCINKA]

Seryjny morderca, dziurawy system sprawiedliwości, złamane życia, ślepe oddanie oprawcy. „Zabójca z Rillington Place” to serial, który po mistrzowsku oddaje dramaturgię wydarzeń, które doprowadziły do tragicznej pomyłki sądowej oraz przyczyniły się do zniesienia kary śmierci w Wielkiej Brytanii. Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu?

05.05.2022Zabójca z Rillington Place

Netflix. "Pamiętniki wampirów" oraz inne filmy i seriale, które powinny pojawić się na platformie

Netflix to kopalnia filmów i seriali. Serwis oferuje swoim użytkownikom najróżniejsze propozycje od komedii i dramatów po dokumenty, horrory i wiele innych kategorii. Niektórzy użytkownicy twierdzą jednak, że brakuje im pewnych konkretnych tytułów. Sprawdź, jakie pozycje powinny pojawić się na platformie według fanów fanpage'a "Nie śpię, bo oglądam seriale". Zobacz naszą galerię!

24.02.2022Ranking

"Zabójca z Rillington Place" odcinek 3. Co wydarzy się w finałowym odcinku miniserialu? [STRESZCZENIE]

Seryjny morderca, dziurawy system sprawiedliwości, złamane życia, ślepe oddanie oprawcy. „Zabójca z Rillington Place” to serial, który po mistrzowsku oddaje dramaturgię wydarzeń, które doprowadziły do tragicznej pomyłki sądowej oraz przyczyniły się do zniesienia kary śmierci w Wielkiej Brytanii. Co wydarzy się w finałowym odcinku miniserialu?

06.12.2021Zabójca z Rillington Place

"Zabójca z Rillington Place" odcinek 2. Prawdziwy morderca decyduje się na ruch, który ujawnia światu jego mroczne oblicze [STRESZCZENIE ODCINKA]

Seryjny morderca, dziurawy system sprawiedliwości, złamane życia, ślepe oddanie oprawcy. „Zabójca z Rillington Place” to serial, który po mistrzowsku oddaje dramaturgię wydarzeń, które doprowadziły do tragicznej pomyłki sądowej oraz przyczyniły się do zniesienia kary śmierci w Wielkiej Brytanii. Co wydarzy się w drugim odcinku serialu?

03.12.2021Zabójca z Rillington Place

Jesienna ramówka TVN 2021. Interesujące nowości i kontynuacje ulubionych seriali. Jakie telewizyjne propozycje będziemy mogli oglądać od września?

Jesienna ramówka 2021 jest już znana! Dla widzów przygotowano kontynuacje ulubionych historii, ale również zupełnie nowe tytuły. Jakie seriale i programy pojawią się od września na kanałach TVN Discovery Polska? Zobacz telewizyjne propozycje, które będziemy mogli już niedługo oglądać. Czekasz na nowy serial "Receptura", kontynuację "Brzyduli", czy może nowy sezon "Królowych życia"? Czy znajdzie się coś interesującego dla ciebie?

26.08.2021Jesienna ramówka TVN 2021

Jesienna ramówka TVP 2021. "You Can Dance. Nowa generacja" i "Remiza" jesiennymi nowościami. Co jeszcze? Wybraliśmy najciekawsze programy i seriale!

Jesienna ramówka 2021 TVP. Co nowego w telewizji? Koniec wakacji oznacza pojawienie się informacji na temat tego, co zobaczymy we wrześniu w telewizji. W jesiennej ramówce 2021 TVP znajdziemy różne propozycje. Wśród nowości pojawi się "You Can Dance. Nowa generacja" i serial "Remiza". Jakie inne nowe programy i seriale, a także ich kontynuacje, zostały przygotowane? Co dokładnie widzowie będą mogli oglądać już niedługo?

26.08.2021Jesienna ramówka TVP 2021

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×