serial

"Gra o tron 8". Kubek kawy nie był ze Starbucksa! Poznaj 8 faktów i ciekawostek o finałowych odcinkach "Gry o tron"

Na chwilę przed premierą kolekcjonerskiego zestawu "Gry o tron" na Blu-ray i DVD, serwis Entertaiment Weekly opublikował listę 8 faktów i ciekawostek na temat finałowych odcinków "Gry o tron". W materiałach dodatkowych wyjaśniono m.in. skąd pochodził nieszczęsny kubek kawy. Okazuje się, że nie był on wcale ze Starbucksa! Co jeszcze zdradzili twórcy "Gry o tron"?

02.12.2019Gra o tron

"Gra o tron". Najlepsze bitwy w historii serialu! TOP 10 najbardziej efektownych scen batalistycznych w "Grze o tron"!

"Gra o tron" bitwami stoi. W serialu HBO nie brakuje efektownych scen batalistycznych, które inspirują kolejnych twórców. I choć wielka bitwa o Winterfell nie zachwyciła, a wybuch furii Daenerys w Królewskiej Przystani obnażył wszystkie słabości i niedociągnięcia scenariusza, to jednak były to potyczki, które wzbudziły mnóstwo emocji. Bitwy z serialu "Gra o tron" wciąż rozpalają wyobraźnię i są uważnie analizowane przez niektórych widzów. Nasz subiektywny ranking przypomni Ci o najbardziej efektownych starciach z "Gry o tron".

13.11.2019Gra o tron

Seriale lekarstwem na szarą jesień. Te produkcje obejrzysz dzięki nowym pakietom w T-Mobile

Choć za oknem jeszcze wciąż złota, polska jesień, to nieuchronnie zbliżają się do nas co raz krótsze dni i dłuższe wieczory. Te ostatnie w połączeniu ze słotną aurą mogą spowodować spadek naszej energii. Jak nie dać się jesiennej chandrze? Najlepszym sposobem jest rozrywka. A rozrywkę z wysokiej półki zapewnia T-Mobile, który w swoich nowych pakietach oferuje dostęp do najnowszych produkcji takich platform jak Netflix, czy Amazon Prime Video.

04.11.2019Materiał partnera

Polacy nie chcą tonąć w rachunkach. Jak najsprytniejszym udaje się zmniejszyć ich liczbę?

Rachunek za telefon, za internet, za subskrypcję, za telewizję i za co jeszcze? Polacy mają dosyć płacenia pojedynczych rachunków. Trudno zapamiętać terminy opłat, a kary za opóźnienia irytują jak diabli. Porównywanie osobno wszystkich ofert? Kto ma na to czas? Rynek na szczęście wychodzi naprzeciw. Łącz usługi i rachunki – dzięki temu z opłatami poradzisz sobie w mgnieniu oka.

30.10.2019Materiał partnera

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×