Seriale 2020. TOP 10 najchętniej oglądanych seriali w Polsce! Oto największe hity ostatnich miesięcy

W 2020 roku Polacy chętnie oglądali seriale. Które produkcje cieszyły się największą popularnością wśród polskich widzów? W galerii znajdziesz ranking TOP 10 najchętniej oglądanych seriali wśród widzów internetowych.

Multimedia

TOP 10 najpopularniejszych seriali w Polsce

Seriale Netflix, HBO, stacji TVN, Polsat i kanału Canal+ cieszą się największym uznaniem wśród polskich widzów. Tak wynika z badania "VideoTrack 5" agencji Wavemaker. Ci producenci są dla Polaków gwarantem jakości. Z raportu dowiadujemy się również, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy w oczach widzów zyskały przede wszystkim hiszpańskie i polskie produkcje.

TOP 10 najchętniej oglądanych seriali w 2019 roku w Polsce! Co uwielbiają oglądać Polacy?Zobacz więcej

Najpopularniejsze seriale w Polsce w 2020 - Polacy oglądali zarówno rodzime, jak i zagraniczne produkcje. Serialowymi hitami były m.in. "Dom z papieru" i "Chyła" stacji TVN. Wciąż ogromną popularnością wśród polskich internautów cieszy się "Gra o tron". Na którym miejscu w rankingu najpopularniejszych seriali w Polsce uplasował się kultowy serial HBO?

Pełną listę 10 najpopularniejszych seriali w 2019 roku w Polsce znajdziesz w galerii. Sprawdź, co było hitem!

Zobacz galerię

Zestawienie TOP 10 najpopularniejszych seriali wśród widzów internetowych zostało przygotowane przez agencję Wavemaker i opublikowane na Wirtualnemedia.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×