Seriale 2022. Najbardziej wyczekiwane premiery tego roku! Na te tytuły czekają miliony osób na świecie

Seriale w 2022 roku – na premiery jakich seriali czekają widzowie na całym świecie? W zestawieniu najbardziej wyczekiwanych premier na 2022 rok znajdują się nie tylko serialowe adaptacje wielkich dzieł znanych już popkulturze, ale też spin-offy popularnych seriali.

Multimedia

Seriale 2022. Najbardziej wyczekiwane premiery tego roku

Seriale pojawiają się jak grzyby po deszczu. Choć rok 2021 był bardzo dobry pod względem serialowych premier, to w 2022 roku czeka nas nie mniejsza porcja wrażeń. Serwis IMDb opublikował listę 10 tytułów z różnych platform - na te tytuły czekają miliony osób na świecie!

W końcu pojawił się oficjalny zwiastun! Serial zapowiada się naprawdę niesamowicieZobacz więcej

Czego można się spodziewać w nadchodzącym roku? Zacznijmy od „House of the Dragon”, czyli czegoś dla fanów „Gry o Tron”. 300 lat przed wydarzeniami z „Pieśni lodu i ognia”, Aegon I Targaryen podbił Westeros z pomocą smoków. Jego potomkowie byli jednak słabi, bądź okrutni. Jego praprawnuk Viserys I jest dobrym człowiekiem, lecz kiepskim królem. Podczas jego panowania dochodzi do podziału dworu na dwa wrogie stronnictwa. Po śmierci króla wszczynają one między sobą wojnę, zwaną później „tańcem ze smokami”.

Pierwszy sezon ma się składać z dziesięciu odcinków. Reżyserem m.in. pierwszego z nich jest Miguel Sapochnik, a pozostałe reżyserują Greg Yaitanes, Clare Kilner i Geeta V. Patel.

Od papieża do prezydenta. Piotr Adamczyk wcieli się w postać Zełenskiego?Zobacz więcej

Nie tylko HBO planuje wypuścić nowy, hitowy serial. W grę o największą liczbę oglądających włączył się też Disney + i Netflix oraz Amazon Prime Video.

Zobacz w galerii, na co widzowie z całego świata czekają najbardziej. Oto wyczekiwane premiery 2022 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×