Seriale Adult Swim w HBO Max. "Rick i Morty", "Birdgirl", "Nastoletnia Euthanasia" i inne!

Produkcje Adult Swim, między innymi "Rick i Morty", "Uśmiechnięci przyjaciele", "Tuca i Bertie", "Birdgirl", czy "Metalokalipsa", a od początku sierpnia także "Nastoletnia Euthanasia", dostępne są w serwisie HBO Max.

Multimedia

Adult Swim to wiodący producent animacji dla dorosłych. Produkowane przez spółkę seriale zdobywają wiele nagród, biją rekordy popularności i doceniane są przez krytyków. 3 sierpnia do HBO Max dodany został kolejny animowany serial Adult Swim - "Nastoletnia Euthanasia" ("Teenage Euthanasia"). Jest to historia osadzona w niedalekiej przyszłości na Florydzie i skupia się wokół właścicieli domu pogrzebowego Tender Endings, rodziny Fantasy: babci Baby, jej dorosłych dzieci wujka Pete'a i Trophy oraz nastoletniej córki Trophy, Euthanasii ("Annie").

To jedna z najlepszych polskich produkcji! 10 powodów, dla których warto obejrzeć ten serialZobacz więcej

W serwisie HBO Max dostępne są także inne produkcje Adult Swim, a wśród nich:

"Birdgirl" - spin-off Harveya Birdmana, w którym Judy Ken Sebben znana jako Birdgirl tworzy drużynę Birdteam do walki z przestępczością. Zadaniem ekipy jest cofnięcie wszystkich niebezpiecznych decyzji poprzedniego pokolenia i powstrzymanie spustoszenia spowodowanego przez ich własne produkty, które nie zadziałały tak, jak powinny.

"Metalokalipsa" ("Metalocalypse") – animowane przygody członków zespołu deathmetalowego Dethklok, którzy są tak sławni i osiągnęli tak duży sukces, że stali się celem przestępców podobnych do Iluminatów.

"Primal" - historia jaskiniowca i dinozaura, dla których nieprawdopodobna przyjaźń staje się jedyną nadzieją na przetrwanie w brutalnym, pierwotnym świecie.

"Rick i Morty" - wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy, śledzący losy genialnego, lecz socjopatycznego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie.

"Robot Chicken" - wyróżniony nagrodami Emmy satyryczny format autorstwa Matthew Senreicha i Setha Greena wykonany animacją poklatkową.

"Samuraj Jack" - w odległej przeszłości japoński samuraj wyrusza na misję pokonania złego, zmiennokształtnego czarodzieja Aku. Niestety nie wykonuje swojego zadania, bo zostaje przeniesiony do przyszłości, gdzie Aku cieszy się już pełnią mocy.

"Tuca i Bertie" - animowany serial komediowy o najlepszych ptasich przyjaciółkach - wolnomyślicielce Tuce i niepewnej Bertie, które podróżują razem przez zmienne koleje życia.

"Trzy żwawe Debry" ("Three Busy Debras") – serial przedstawiający surrealistyczną codzienność trzech szalonych gospodyń domowych. Wszystkie trzy noszą imię Debra i mieszkają w zamożnym podmiejskim miasteczku Lemoncurd w stanie Connecticut.

"Uśmiechnięci przyjaciele" ("Smiling Friends") – serial animowany opowiadający o pracownikach niewielkiej firmy, którzy chcą dawać ludziom szczęście w tym dziwnym i zwariowanym świecie. W firmie tej pracują cyniczny Charlie i pracownik roku Pim, których zadaniem jest dzwonienie do ludzi, aby podnosić ich na duchu.

Warto wspomnieć, że na 5 września zaplanowana została premiera nowego, szóstego sezonu serialu "Rick i Morty".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×