Seriale i grupa przyjaciół. "Przyjaciele" i "Jak poznałem waszą matkę" to nie wszystko!

Musicie o tym wiedzieć. Seriale o grupie przyjaciół to nie tylko kultowi już "Przyjaciele"! Produkcji, w których na głównym planie oglądamy paczkę kumpli jest o wiele więcej! Jakie to seriale? Sprawdźcie nasz ranking!

Multimedia

Jeśli myślimy o serialach opowiadających losy grupy przyjaciół, to prawdopodobnie od razu na myśl przychodzą nam kultowi już "Przyjaciele". Jednak powstało o wiele więcej produkcji, w których na pierwszym planie możemy zobaczyć niezwykłą przyjaźń, często bardzo różnych od siebie ludzi. Takie seriale, choć są one głównie komediowe, pokazują nam piękną siłę przyjaźni, dają nadzieję i pewnie dlatego tak chętnie je oglądamy.

Nastolatki, licealne dramy i morderstwa, czyli seriale podobne do "Riverdale"!Zobacz więcej

Polskie i zagraniczne seriale o grupie przyjaciół

Większość tych produkcji pokazuje dużą grupę przyjaciół obu płci, którzy spotykają się regularnie na przysłowiową kawę i dzielą się ze sobą przygodami dnia codziennego. Często bywa również, że paczka przyjaciół mieszka razem i tym sposobem spędza ze sobą większość dnia, tak jak w serialu "Przyjaciele" czy "Teoria wielkiego podrywu".

Powstało też kilka seriali, które przedstawiają przyjaźń wyłącznie kobiecą. Bohaterki "Przyjaciółek" czy "Seksu w wielkim mieście" często spotykają się, wspierają w trudnych chwilach i oczywiście - narzekają na problemy z facetami.

W naszej galerii zobaczycie dziesięć seriali, w których głównym wątkiem są losy paczki przyjaciół! Są wśród nich seriale zarówno polskie, jak i zagraniczne, więc sprawdźcie koniecznie!

TOP15 najlepszych brytyjskich seriali ostatnich lat Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×