Seriale, które skończą się w 2021 roku. "Dom z papieru", "Lucyfer" inne hity, które pożegnamy w nowym roku!

Te seriale skończą się w 2021 roku. W galerii znajdziesz tytuły najważniejszych produkcji, które zakończą się w 2021 roku. Wśród nich m.in. "Lucyfer" i Dom z papieru". Jakie jeszcze serialowe hity pożegnamy w nowym roku? Sprawdź zestawienie.

Multimedia

Seriale, które skończą się w 2021 roku

"Lucyfer", "Dom z papieru", "Atypowy" i "Better Call Saul" to serialowe hity, które pożegnamy w 2021. Szczegółowe daty premier finałowych sezonów tych seriali nie są jeszcze znane, ale fani powinni się już przygotować na pożegnanie z Lucyferem Morningstarem (Tom Ellis) i Chloe Decker (Lauren German), Profesorem (Álvaro Morte) i jego niezniszczalną dotąd ekipą, Samem (Keir Gilchrist) oraz Jimmym McGillem, znanym już jako Saul Goodman (Bob Odenkirk).

"Riverdale" i inne najgorętsze premiery na nowy rok! Co będziemy oglądać w styczniu?Zobacz więcej

W 2021 roku zakończy się wiele bardzo dobrych seriali. W tym roku zobaczymy finałowe sezony takich seriali jak: "The Expanse" oraz "Shameless", które zostanie zakończone po 11 sezonach. Widzowie czekają też na finał jednej z najdłużej emitowanych produkcji oryginalnych Netfliksa.

W naszej galerii znajdziesz zestawienie najważniejszych seriali, które zakończą się w 2021 roku. Sprawdź, które serialowe hity pożegnamy w nowym roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hubert (gość)

    W tym roku ma być sezon 5b (Lucyfer) a 6 finałowy sezon jescze nie ma konkretnego roku. Jak narazie są tylko spekulacje, ale ma byc najprawdopodobniej dopiero w 2022😁

    05.01.2021 09:32
  • Lucek (gość)

    Lucyfer premiera w 2022 roku podobno więc ściemy nie sprzedawajcie 👍

    04.01.2021 19:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×