Seriale, które w całości da się obejrzeć w święta Bożego Narodzenia. Co warto nadrobić? Najlepsze tytuły VOD i to nie tylko świąteczne!

Nadchodzi chwila wolnego i oddechu od codzienności. Słyszałeś wiele tytułów, o których myślałeś: „muszę obejrzeć!”, ale wiecznie brakowało czasu? Sprawdź tytuły, które uda Ci się nadrobić w trakcie świąt. Prezentujemy najlepsze seriale na święta 2022. Co warto obejrzeć na VOD w czasie Bożego Narodzenia?

Multimedia

Te tytuły w całości obejrzysz w święta Bożego Narodzenia na VOD

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Dla wielu z nas to jedyny moment na chwilę relaksu i odpoczynku. Po rodzinnym obiedzie, wielu z nas chętnie zasiada przed ekrany i dojada już „ostatnią” mandarynkę.

15 SERIALI, KTÓRE WARTO NADROBIĆ W ŚWIĘTA - SPRAWDŹ GALERIĘ

Zobacz galerię

Najlepsze miniseriale od HBO i Netflix

Największe platformy prześcigają się w promowaniu kolejnych nowości, więc pewnie wielu z Was od dawna nie jest na bieżąco. Do zestawienia wybraliśmy te seriale, które są zwięzłymi, kilkuodcinkowymi historiami, które można z łatwością „pochłonąć” w kilka wieczorów. „Gambit królowej”, „Mare z Easttown”, „Sceny z życia małżenskiego” czy „Anioły w Ameryce” - to tylko kilka z naszych propozycji.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×