Seriale, które w całości możecie obejrzeć w święta Bożego Narodzenia. Co warto nadrobić? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas, który można spędzić z rodziną przy stole, w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę, świętego Mikołaja i prezenty. Jeżeli macie dość typowo świątecznych produkcji, które serwuje Wam telewizja, warto poszukać alternatywy! Święta to przede wszystkim czas wypoczynku, a czy może być coś lepszego od odpoczywania przy seansie dobrego serialu? No właśnie!

Multimedia

Odpowiednio wykorzystajcie święta i nadróbcie swoje zaległości serialowe! Nie może być tak, że nie jesteście nie bieżąco. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie dwudziestu seriali, które akurat możecie w całości obejrzeć przez święta Bożego Narodzenia. W większości to produkcje, które doczekały się jednego bądź dwóch sezonów, ale uwierzcie nam, że jak tylko się wkręcicie, to nie będziecie mogli się oderwać i będziecie pochłaniać kolejne odcinki.

CZYTAJ TAKŻE:

Najbardziej oczekiwane filmy 2017 roku. Tych tytułów nie możecie przegapić!Zobacz więcej

W naszym zestawieniu znalazły się seriale, o których już na pewno wiele słyszeliście, ale też sięgnęliśmy po produkcje, które w Polsce (jeszcze) nie cieszą się tak dużą sławą jak "Westworld" czy "Stranger Things". Wszak święta to też czas na poszerzanie horyzontów, więc czemu nie sięgnąć po serial, jakiego się jeszcze nie zna?

Zobaczcie, jakie seriale możecie obejrzeć w całości przez święta! Zgadzacie się z takim zestawieniem? Może jakiejś produkcji brakuje na naszej liście?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×