Seriale Marvela znikają z Netfliksa z końcem lutego! Gdzie oglądać je legalnie później?

Choć nie pojawił się jeszcze oficjalny komunikat, jest niemal pewne, że uwielbiane seriale Marvela już wkrótce znikną z Netfliksa! Fani uniwersum odwrócą się od streamingowego giganta?

Multimedia

Seriale Marvela znikają z Netfliksa

Nie pojawił się póki co żaden oficjalny komunikat w tej sprawie, jednak wszystko wskazuje na to, że seriale Marvela dostępne na Netfliksie: "The Punisher", "Jessica Jones", "Daredevil", "Luke Cage", "Iron Fist" oraz "The Defenders" będą dostępne na platformie wyłącznie do 28 lutego. Powodem najprawdopodobniej jest wygaśnięcie licencji Netfliksa na udostępnianie tych produkcji w swojej bazie.

Kolejna produkcja o wielkim oszustwie podbija Netfliksa! Twórcy zdradzają kulisyZobacz więcej

Nie wszyscy są zaskoczeni takim obrotem spraw - nowe sezony wymienionych produkcji przestały powstawać już w 2019 roku. Nie zmienia to jednak faktu, że wielu widzów jest rozczarowanych, szczególnie, że na ten moment nie wiadomo oficjalnie, na jakiej platformie wylądują te seriale. Spekuluje się, że ich transfer związany jest z wejściem platformy Disney+ i to właśnie tam miałyby trafić omawiane produkcje. Tutaj pojawia się jednak pewna wątpliwość, ponieważ Disney+ pozycjonuje się przede wszystkim jako serwis przyjazny dzieciom i rodzinom, a w serialach Marvela często nie brakuje brutalności czy przemocy.

Nareszcie! Netflix podał datę premiery 6. sezonuZobacz więcej

Niewiele wskazuje na to, żeby Netflix miał doświadczyć dużego odpływu subskrybentów właśnie ze względu na zniknięcie seriali Marvela z oferty. Komentatorzy wskazują, że od premier tych produkcji minęły już ponad dwa lata, zatem każdy, kto chciał je zobaczyć, miał na to wystarczająco dużo czasu. Ponadto niektórzy wyrażają nadzieje, że przejście seriali na inną platformę może oznaczać szansę na stworzenie kolejnych sezonów. Jeśli nie widzieliście jeszcze tych produkcji, a chcielibyście to nadrobić, to pamiętajcie, że zostało Wam jeszcze tylko kilkanaście dni!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×