Seriale na sierpień 2020 w Epic Drama. Zimna wojna w Helsinkach i historia Borysa Godunowa, czyli europejskie seriale w TV

W sierpniu 2020 kontynuujemy serialową podróż po Europie z kanałem Epic Drama. Tym razem na antenie pojawią się dwa nowe seriale, które rzucą nowe światło na znane fakty z historii Europy. Oto szczegóły!

Multimedia

Seriale na Epic Drama w sierpniu 2020

W sierpniu na Epic Drama kontynuujemy serialową podróż po Europie. Tym razem przenosimy się do XVI-wiecznej Moskwy oraz Helsinek w czasach zimnej wojny. Okazuje się bowiem, że w latach pięćdziesiątych XX wieku najgorętszym miejscem zimnej wojny nie był Waszyngton ani Moskwa, lecz Helsinki, gdzie KGB i CIA walczyły o kontrolę nad Finlandią.

Nasz TOP10 niemieckich seriali! "Dark", "Babylon Berlin" i inne świetne seriale od naszych sąsiadów!Zobacz więcej

"W cieniu" to obiecujący serial, który odcisnął znaczące piętno na fińskiej telewizji. Akcja rozgrywa się w małym, skandynawskim kraju wciśniętym między potęgi Wschodu i Zachodu, gdzie tajna fińska grupa agentów "Pięść", walczy o utrzymanie niezależności swojej ojczyzny i o jedność we własnych szeregach. Z kolei serial "Borys Godunow" rozpoczyna się, gdy po śmierci prawowitego spadkobiercy kończą się rządy starożytnej dynastii. Zaczyna się brutalna walka o władzę. Wygrywa ją Borys Godunow — i to on zostaje nowym, najbardziej zagadkowym carem w historii Rosji.

Dodatkowo, wciąż możemy oglądać francuskie seriale "Kolekcja" i "Spikerki". W pierwszym z nich akcja rozgrywa się w powojennym Paryżu, gdzie dwaj bracia projektanci wdrażają w życie plan odzyskania swej niegdyś wiodącej pozycji na rynku haute couture. Drugi to z kolei historia młodej, ambitnej i - do czasu - pewnej siebie Christine, której los okaże się symboliczny dla ewolucji roli kobiet w społeczeństwie lat 60.

Kolekcja haute couture od Amazona ma w sobie to "coś"? Warto obejrzeć "The Collection: Imperium mody"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×