Seriale Netflix w lipcu 2020. Oto 10 najciekawszych premier na platformie - wśród nich "Bezpaństwowcy" i "Przeklęta"!

Netflix ogłosił premiery seriali na lipiec 2020. Wśród nich są całkowite nowości, a także kontynuacje produkcji, które zyskały już przychylność widzów. Wybraliśmy 10 najciekawszych!

Multimedia

Seriale Netflix - lipiec 2020

Wraz z rozpoczęciem nowego miesiąca, Netflix opublikował listę premier miesiąca. W lipcu 2020 na platformie pojawi się wiele długo wyczekiwanych tytułów. Są wśród nich zarówno nowości, jak i kontynuacje znanych już seriali. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Netflix, CD Projekt i Trigger stworzą serial z uniwersum "Cyberpunk 2077"Zobacz więcej

Lipiec 2020 to miesiąc premiery "Przeklętej" - serialu, opartego na książce inspirowanej legendami arturiańskimi. Jest to nowa wersja legendy opowiedziana z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. W roli głównej zobaczymy Katherine Langford, która wcielała się w Hannah Baker w "13 powodach".

Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier lipca jest także 2. sezon "The Umbrella Academy". Serial oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya (My Chemical Romance), zyskał już sporą popularność. Na Netflix pojawi się także 3. sezon "Good Girls". Co jeszcze? Sprawdź w naszej galerii!

Pierwszy polski film Netflix jesienią 2020! W obsadzie m.in. Małgorzata Bela, Agnieszka Żulewska i Agata BuzekZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×