Seriale o detektywach - amatorach. Nie tylko Lucyfer i Ojciec Mateusz. Wiedzieliście? Sprawdźcie nasz ranking

Powstaje coraz więcej seriali, w których zagadki kryminalne są rozwiązywane przez detektywów - amatorów, a nie przez stróżów prawa. W których produkcjach występują takie postaci? Sprawdźcie!

Multimedia

Nie wszystkie seriale kryminalne to tylko policjanci rozwiązujący śledztwa i łapiący przestępców. Powstaje coraz więcej produkcji, w których zagadki kryminalne są wyjaśniane przez samozwańczych detektywów, którzy są zawsze o jeden krok dalej niż policja i działają zdecydowanie sprawniej.

TOP 10 detektywistycznych duetów! [GALERIA]Zobacz więcej

Polskie i zagraniczne seriale o detektywach-amatorach

Co łączy Lucyfera i ojca Mateusza? Otóż, przedstawiciele przeróżnych zawodów bawią się w detektywa. W wielu serialach w role detektywów - amatorów wcielają się księża! Nie jest to jednak dziwne, ponieważ duchowni, dzięki wysłuchiwaniu spowiedzi, mają niesamowitą zdolność do rozmawiania z ludźmi i jak nikt znają ich słabości.

Zagadki kryminalne rozwiązują też dziennikarze, prawnicy, sekretarki, a nawet emerytki, które zawdzięczają swój instynkt swojemu życiowemu doświadczeniu. Tacy detektywi z przypadku nieraz są obdarzeni niespotykaną inteligencją i sprytem, który pozwala im w tajemnicy przed policją prowadzić śledztwa na własną rękę.

W naszej galerii możecie zobaczyć seriale, w których główni bohaterowie to prawdziwi detektywi-amatorzy! Który z nich jest najskuteczniejszy?

"Stawka większa niż życie" czy "Nielegalni"? Czemu jest tak mało polskich seriali o szpiegach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • yyy ok (gość)

    aha...

    13.08.2019 09:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×