Seriale o II wojnie światowej TOP10. "Kompania braci", "Czas honoru" i inne świetne produkcje o największej wojnie w historii świata

Oto nasz ranking 10 najlepszych seriali o II wojnie światowej! W zestawieniu m.in. "Czas honoru", "Kompania braci" i "Okręt". Jakie jeszcze seriale o II wojnie światowej warto obejrzeć? Sprawdźcie w naszej galerii!

Multimedia

II wojna światowa to jedno z najbardziej doniosłych wydarzeń w historii ludzkości. Mimo że jest coraz mniej ludzi, którzy pamiętają wojnę, to wciąż jest ona ważnym punktem odniesienia dla wielu ludzi i narodów.

"Peaky Blinders", "Wielki Gatsby" i wiele innych! TOP10 produkcji, które przenoszą nas w lata 20. i 30. XX wieku!Zobacz więcej

Filmy i seriale o II wojnie światowej powstawały już w jej trakcie i są produkowane do dziś. Najwięcej produkcji o tej tematyce powstaje w Europie ("Bitwa o ciężką wodę", "Okręt") i USA ("Pacyfik", "Kompania braci"), ale temat ten jest obecny w kinematografii państw także z innych stron świata.

Seriale o II wojnie światowej powstawały i powstają również w Polsce. Jedne, jak "Czas honoru" czy "Czterej pancerni i pies" cieszą się do dziś ogromną popularnością, a o innych, jak np. "Halo Hans", wolelibyśmy szybko zapomnieć.

W naszej galerii znajdziecie nasz wybór 10 najlepszych seriali o drugiej wojnie światowej! Sprwadźcie koniecznie! A jeśli znacie inne świetne produkcje o tej tematyce, to koniecznie podzielcie się w komentarzu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×