Seriale o sporcie! "GLOW", "Gracze" i inne seriale dla fanów sportowych emocji!

Seriale o sporcie - co warto oglądać? Sport nie jest tematem wielu seriali, lecz mimo to powstało już sporo produkcji, które zdecydowanie warte są uwagi! "GLOW", "Gracze", "21 Thunder" i "Luck" to nie wszystko. Sprawdź naszą galerię.

Multimedia

Najlepsze seriale sportowe - HBO, Netflix i nie tylko!

Sport nie jest wdzięcznym tematem dla filmowców. Mimo to powstało już kilka filmów sportowych, które dziś już można uznać za klasyczne - w tym gronie z pewnością znajdują się takie produkcje jak "Goal" czy "Ucieczka do zwycięstwa". A jak jest z serialami?

Potrzebujesz porady życiowej? Poznaj mądrości Spencera Strasmore'a z serialu HBO!Zobacz więcej

Seriali o sporcie również nie jest póki co zbyt wiele, ale ich liczba stale rośnie. Co ważne, również największe serwisy streamingowe zaczynają inwestować w produkcje o sporcie, czego przykładem są takie seriale jak "GLOW" od Netfliksa czy wyprodukowany przez HBO "Ballers" z Dwaynem Johnsonem w roli głownej.

Czasem jednak warto cofnąć się do klasyki. Dużą popularnością cieszą się wciąż takie seriale jak animowany "Kapitan Tsubasa", brytyjski klasyk "Dream Team" czy amerykański serial "The White Shadow" z 1978 roku. Jeśli chodzi o polskie seriale, to warto przypomnieć sobie "Do przerwy 0:1" z 1969.

W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywny wybór najlepszych seriali o sporcie! Zarówno tych klasycznych, jak i zupełnie współczesnych. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×