Seriale podobne do "Stranger Things", czyli inne wymiary i eksperymenty wojskowe w świecie TV! [GALERIA]

Seriale podobne do "Stranger Things" to m.in. słynne "Miasteczko Twin Peaks", choć to oczywiście nie wszystko. W jakich jeszcze produkcjach można znaleźć sporo podobieństw do serialu "Stranger Things" od Netfliksa? Sprawdźcie!

Multimedia

Seriale podobne do "Stranger Things" - jednej z najoryginalniejszych produkcji Netflixa - sprawdzą się idealnie w oczekiwaniu na kolejne odcinki historii o dzieciakach z Hawkins. warto zaznaczyć jednak, że "Stranger Things" to produkcja, która czerpie pełnymi garściami z różnych filmów i seriali. Nie będzie więc przesadą stwierdzenie, że Stranger Things to mieszanka mnóstwa produkcji, które powstały na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

"Stranger Things" - 5 ciekawostek o serialu Netflixa. Wiedzieliście o wszystkim? [WIDEO]Zobacz więcej

O tym, jak wiele odniesień do filmów się w tym serialu znajduje, napisano już bardzo wiele. Od "ET", przez "Goonies" do nawet "Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia". W serialu znajdziemy też sporo podobieństw do produkcji telewizyjnych, być może już mniej oczywistych i czasem nie tak nachalnych, ale spójnych części możemy znaleźć naprawdę wiele. Jakie to seriale? Sprawdź w naszej galerii!

Zobacz galerię

Przygotował: Paweł Szałankiewicz

Zdrady, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone - oto seriale podobne do "Gry o tron"!Zobacz więcej

5 rzeczy, których nie wiesz o "Stranger Things":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×