seriale polsatu

"Piękni i bezrobotni". Już dziś premiera nowego serialu komediowego! Robert Górski i Mikołaj Cieślak na stażu w start-upie! Zobacz przedpremierowy fragment!

Już dziś, 6 marca 2021 roku o godzinie 21:05 w telewizji Polsat, premiera "Pięknych i bezrobotnych", nowego serialu komediowego, w którym występują Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Na telewidzów czeka podwójna dawka śmiechu, bowiem zostaną wyemitowane aż dwa odcinki! Co się wydarzy? Zobacz przedpremierowy fragment!

06.03.2021Piękni i bezrobotni

"Komisarz Mama" [RECENZJA]. Paulina Chruściel kradnie show w nowym serialu Polsatu! Będzie HIT? Oceniamy cały 1. sezon!

Na antenie telewizji Polsat właśnie zadebiutował nowy serial pt. "Komisarz Mama". 8-odcinkowa produkcja, która oparta jest na licencji serialu "Candice Renoir", który we Francji doczekał się aż 8 sezonów, zapowiada się na powiew świeżości w polsatowskiej ramówce. Warto obejrzeć "Komisarz Mamę"? Za nami cały 1. sezon, więc sprawdźcie naszą recenzję!

03.03.2021Recenzja

"Piękni i bezrobotni". Robert Górski i Mikołaj Cieślak gwiazdami nowego serialu Polsatu! Zobaczcie zwiastun i zdjęcia!

Mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi! Już na wiosnę Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon „Ucha Prezesa” i Kabaretu Moralnego Niepokoju powrócą w zupełnie nowej odsłonie! „Piękni i bezrobotni” pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

02.02.2021Piękni i bezrobotni

"Komisarz Mama". Zobaczcie zdjęcia z nowego serialu Polsatu! Kolejna produkcja z Pauliną Chruściel podbije serca widzów?

Już wiosną na antenie Telewizji Polsat premiera nowego serialu o obdarzonej niezwykłą intuicją komisarz Marii Matejko, która po 10 latach przerwy powraca do pracy w Wydziale Kryminalnym. Nie jest to łatwy powrót, bo mimo wielkiego talentu śledczego Marii, zespół nie do końca ją akceptuje… Ona jest jednak zdeterminowana, by wrócić do gry. W swoim stylu i na swoich zasadach! W tytułowej roli Paulina Chruściel! A towarzyszą jej między innymi: Anna Dereszowska, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek i Wojciech Zieliński.

29.01.2021Komisarz Mama

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×