seriale polskie

"M jak miłość". Julia Wróblewska apeluje do fanów: "Nie bagatelizujcie, nie odwracajcie głowy!". Aktorka opowiedziała o swojej walce z chorobą

Julia Wróblewska jest obecna na naszych ekranach od kiedy była małą dziewczynką. Tak dobrze wcielała się w role i tak spodobała widzom, że od kiedy miała zaledwie 8 lat grała w jednym filmie za drugim. Okazuje się, że tak wczesna popularność przyniosła ze sobą nie tylko blaski ale również i cienie. Aktorka opowiedziała o swoich zmaganiach

12.08.2022M jak miłość

"Pierwsza miłość". Gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" powraca do obsady serialu! Kogo tym razem zagra Klara Williams?

Już niebawem widzowie będą mogli się cieszyć kolejnymi odcinkami "Pierwszej miłości". Okazuje się, że produkcja przygotowała dla fanów serialu sporą niespodziankę. Do obsady wrocławskiej produkcji po wielomiesięcznej nieobecności powróci Klara Williams - aktorka, którą niedawno można było oglądać w "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo, kogo tym razem zagra?

11.08.2022Pierwsza miłość

"Minuta ciszy". Zwiastun nowego serialu z Robertem Więckiewiczem. Produkcja CANAL+ będzie hitem?

Najnowsza produkcja CANAL+ POLSKA to historia emerytowanego listonosza z małego, prowincjonalnego miasteczka, (Robert Więckiewicz), który podejmuje nierówną walkę z bezkompromisowym potentatem branży funeralnej. Kiedy życiowe okoliczności zmuszają go do… otworzenia własnego domu pogrzebowego, jego świat zmienia się bezpowrotnie. Zobaczcie zwiastun serialu "Minuta ciszy".

11.08.2022Minuta ciszy

"Na dobre i na złe". Sara Müldner robiła karierę jako dziecko. Jak wygląda dzisiaj i czym się zajmuje?

Sara Müldner przed laty była wielką dziecięcą gwiazdą telewizji. Ogromną popularność przyniósł jej serial "Na dobre i na złe", z którego w pewnym momencie postanowiła zrezygnować i wyjechać do Francji na studia aktorskie. Nie sądziła, że branża filmowa o niej zapomni, a powrót okazał się trudniejszy niż sądziła. Czym dzisiaj zajmuje się Sara Müldner i jak wygląda?

10.08.2022Na dobre i na złe

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×