Seriale z Agatą Kuleszą. "Pułapka" i "Rodzinka.pl" nie są jedyne! Pamiętacie wszystkie? [GALERIA]

W telewizji można już oglądać "Pułapkę", w której Agata Kulesza gra główną rolę autorki kryminałów, stającej w obliczu niebezpieczeństwa znanego jej do tej pory tylko ze swoich książek. Czas na przypomnienie jej innych serialowych ról!

Multimedia

Agatę Kuleszę ostatnimi laty mogliśmy podziwiać w wielu doskonałych filmach, jak choćby "Moje córki krowy", "Ida" czy "Róża". Ale ta aktorka zagrała także mnóstwo świetnych, choć często drugoplanowych ról w serialach. Po ubiegłorocznym "Ultraviolecie" już niedługo zobaczymy ją w sensacyjno-kryminalnej produkcji TVN "Pułapka".

Agata Kulesza opowiada o nowym serialu TVN. Czemu zdecydowała się pracę z Łukaszem Palkowskim? [WYWIAD+WIDEO]Zobacz więcej

To doskonały moment na przypomnienie sobie niezapomnianych kreacji, w tym również komediowych. Które wcielenie najbardziej zapadło Wam w pamięć? Dusia Adamska, która stanowi jedno z ogniw tria przyjaciółek wspierających się na dobre i na złe w scenerii "Pensonjatu pod Różą"? Edyta namiętnie swatająca swoją sąsiadkę Helę w opałach? Mająca nadzieję zostać kolejną żoną pewnego samotnego ojca Lucyna ("Synowie")? Czy może wzdychająca po nieudanej randce w ciemno Maria, przyjaciółka Natalii w "Rodzince.pl". A może coś bardziej serio? Carmen, kobieta uwikłana w gangsterskie porachunki, która za wszelką cenę chcąca uratować rodzinę w serialu "Krew z krwi"? Czy też bojąca się ponownego poważnego związku Ula Serafin, matka głównej bohaterki w "Ultraviolecie"?

"Pułapka" z Agatą Kuleszą - o czym jest?

Nowy serial kryminalno-obyczajowy TVN to przede wszystkim intrygująca historia, która angażuje widza już od pierwszego odcinka. Agata Kulesza wciela się w główną bohaterkę, Olgę Sawicką, która zmaga się z demonami przeszłości – traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną powieścią. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny. Zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka. Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego.

Będzie 2. sezon? Kiedy nowe odcinki historii Olgi Sawickiej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • J. (gość)

    21.30. heh. Ludzię pracy o tej porze szukują się do spania, bądź szykują materiały na drugi dzień. Takie seriale piwinny zaczynać się najpóźniej o 21. Natomiast gierki typu Milionerzy koło 18ej.

    04.09.2018 21:58
  • Sto (gość)

    Carmen Rota- Majewska rulez!!!!! A z komediowych to wiadomo, że Marysia :)

    02.09.2018 17:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×