Seriale z kobietami i o kobietach. Oto najlepsze seriale, w których kobiecy punkt widzenia to podstawa! [TOP15]

Lubicie kobiece bohaterki? Oto 15 seriali, w których kobiety grają główne rolę. Są wciągające, różnorodne, wywołują w nas mnóstwo emocji. Znalazły się tutaj nowości, ale również starsze produkcje. Warto je zobaczyć.

Multimedia

Kobiece bohaterki w serialach są coraz bardziej doceniane zarówno przez twórców, jak i przez widzów. Od lat wiadomo, że chętnie oglądamy produkcja, w których płeć piękna pokazuje, że to ona rozdaje karty! Tak było w przypadku m.in. "Czarodziejek" i bohaterek "Seksu w wielkim mieście".

Najsilniejsze kobiety z zagranicznych seriali. Te bohaterki mają charakter! Znacie je wszystkie?Zobacz więcej

Seriale z kobietami w rolach głównych to nie tylko lekkie opowieści o życiowych perypetiach wykreowanych postaci. Często za ładnym obrazkiem, na który składa się elegancka okolica, w której mieszkają piękne bohaterki bez skazy, kryje się mroczna historia i trudna rzeczywistość, o której nie każdy chce mówić. Tak było np. w "Gotowych na wszystko", które do dziś są najdłużej emitowanym serialem z kobietami w rolach głównych.

W serialach coraz częściej grają topowe aktorki, które od lat nie schodzą z najwyższej półki w Hollywood. Wystarczy wspomnieć jeden z najnowszych seriali, "Wielkie kłamstewka", który w 2019 r. powrócił z 2. sezonem. Do obsady dołączyła sama Meryl Streep, a poza nią na ekranie oglądamy takie gwiazdy jak m.in. Nicole Kidman i Reese Witherspoon. Które seriale z kobietami i o kobietach są najlepsze? Zobacz w naszej galerii!

Sansa Stark czy Piper Chapman - kto bardziej denerwuje widzów? Oto irytujące bohaterki z seriali!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Kobiety na ekranie

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×