seriale zagraniczne

"Downton Abbey" [RECENZJA]. Filmowa kontynuacja kultowego serialu już w kinach! Warto obejrzeć?

Zacznę od szczerego wyznania: nigdy nie widziałem żadnego odcinka serialu "Downton Abbey". Ani jednego. Dlatego do filmowej kontynuacji brytyjskiej serii podchodziłem dość asekuracyjnie, ale jednocześnie kompletnie nie wiedziałem czego się spodziewać. Po seansie filmu "Downton Abbey" już wiem wszystko i żałuję, że tej fantastycznej opowieści nie tknąłem wcześniej.

14.09.2019Recenzja

"Zniewolona". Katerina Kowalczuk opowiada o pracy nad serialem, karierze w USA i... miłości do ogórków! [WYWIAD]

Katerina Kowalczuk – jeszcze kilka miesięcy temu to imię i nazwisko nikomu nic nie mówiło. Wszystko zmieniło się za sprawą ukraińskiego serialu „Zniewolona”, który podbił serca Polaków. Widzowie pokochali odtwórczynię głównej roli, rosyjską aktorkę Katerinę Kowalczuk. Mieliśmy okazję porozmawiać z gwiazdą „Zniewolonej”. Jaka jest prywatnie? Co w jej życiu zmieniła „Zniewolona”? Jakie ma plany na przyszłość? Sprawdźcie!

12.09.2019Wywiad

Netflix. Seriale, które zostały skasowane. Nowych odcinków tych tytułów już nie zobaczymy!

Netflix kasuje mnóstwo seriali! Amerykański serwis streamingowy produkuje dużo, ale coraz częściej skazuje też swoje serialowe dzieci na kasację, nawet już po pierwszym sezonie! Lista oryginalnych produkcji Netflixa, które zostały skasowane jest naprawdę długa. "The Get Down, "Sense8" czy "Everything Sucks!" to tylko niektóre z nich. Jakie jeszcze seriale zostały skasowane przez Netflix w ostatnich latach? Zobacz w galerii!

11.09.2019Ranking

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×