seriale

„Zakazany owoc” po przerwie. W grudniu wróci kochanek Ender! To on jest ojcem jej dziecka? Mamy nowe zdjęcia [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

„Zakazany owoc” - w tym serialu nie ma miejsca na nudę! W grudniowych odcinkach widzowie poznają przystojnego Kayę - to były kochanek Ender! Prawda o łóżkowych zdjęciach Alihana wyjdzie na jaw. Czy Zeynep zrezygnuje przez to ze ślubu z Dundarem? Po szczegóły zajrzyj do galerii. Publikujemy tam najnowsze streszczenia oraz zdjęcia z tureckiego serialu.

26.11.2022Zakazany owoc

„Zranione ptaki”. Streszczenia grudniowych odcinków. Melis i Hülya o mały włos nie wyślą seniorki do grobu. Melis będzie chciała jej wstrzyknąć truciznę! Będzie się działo!

W serialu „Zranione ptaki” koniec listopada i pierwsza połowa grudnia to spore emocje i niezłe zwroty akcji! Siostry z piekła rodem - Melis i Hülya - swoimi knowaniami o mały włos nie wyślą do grobu matkę Leventa. Będzie się również działo między Ayşe a Cemilem, który nie zamierza poddać się w walce o ukochaną! Co jeszcze się wydarzy? W galerii publikujemy streszczenia grudniowych odcinków!

25.11.2022Zranione ptaki

„Pierwsza miłość” odcinki 3515 - 3519. Kacper zostanie dotkliwie pobity! Dowiedział się o romansie Weroniki? Z kolei Mateusz szykuje dla Marty przykrą niespodziankę [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

„Pierwsza miłość” - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Kacper zostanie dotkliwie pobity. Dowiedział się o romansie Weroniki? W klinice aż huczy od plotek na temat romansu Weroniki i Samuela. Z kolei proces Mateusza niebawem dobiegnie końca. Psychopata przygotował jednak dla Marty pewną niemiłą niespodziankę. Jak ona to zniesie? Sprawdźcie, co się wydarzy w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości”.

25.11.2022Pierwsza miłość

„Ojciec Mateusz" odcinek 366. Jeden z policjantów zostaje znaleziony nieprzytomny. Tymczasem Natalia odkrywa w sobie wojennego ducha [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Ojciec Mateusz" odcinek 366. - streszczenie. Eryk i Anna to szczęśliwe małżeństwo, a konflikt rodzi między nimi gra komputerowa. Mężczyzna spędza przy niej większość czasu, a kontaktuje się tylko z innymi graczami. Wśród nich jest jeden z policjantów i Pączek zatrudniony na plebanii. Sytuacja komplikuje się, gdy gracz pada ofiarą napaści, a policjant zostaje znaleziony nieprzytomny.

25.11.2022Ojciec Mateusz

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×