serialis 2016

"Gra o tron" sezon 7. Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu? [PRZEWIDYWANIA I TEORIE]

Poprzedni sezon "Gry o tron" widzowie zapamiętają na długo. 10 odcinków dość mocno sprecyzowało, w którą stronę zmierza cały serial i czego jeszcze może się po nim spodziewać. Koniec jest bliski i fakt, że do ostatecznego rozwiązania pozostały już tylko dwie serie liczące zaledwie 13 odcinków, nie napawa entuzjazmem. Mając jednak na uwadze ciekawość widzów i niezliczoną ilość przypuszczeń, co do dalszych losów bohaterów, prezentujemy wam 10 teorii na temat 7. sezonu "Gry o tron". Co wydarzy się w nowych odcinkach kultowej serii? Oto nasze przypuszczenia!

16.07.2017Gra o tron

Serialis 2016. "Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą". Wyższy poziom abstrakcji [RECENZJA]

Seria „Rekinado” (org. „Sharknado”) to fenomen popkulturowy. Filmy sygnowane pieczęcią słynnego studia The Asylum oraz telewizji SyFy (niektórzy pewnie uznają, że to bardzo trafna nazwa) są tak złe oraz głupie, że aż śmieszne. W dodatku w takim wydaniu, jak na festiwalu Serialis 2016, gdzie „Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą” było czytane na żywo przez Tomasza Knapika, zapewniają sporą dawkę rozrywki!

30.08.2016Serialis 2016

"Blok Ekipa". Wszyscy jesteśmy dresiarzami [RECENZJA]

Na Międzynarodowym Festiwalu Seriali w Katowicach – SERIALIS 2016, którego patronem medialnym jest serwis Telemagazyn.pl, przedpremierowo zostaną zaprezentowane trzy odcinki nowej serii kultowej animacji „Blok Ekipa”. My już mieliśmy okazję zobaczyć nowe epizody, dlatego dzielimy się z Wami wrażeniami! Jeżeli nie możecie nowych odcinków „Blok Ekipy” zobaczyć na SERIALIS, to już jesienią zaprezentuje je telewizja Comedy Central.

26.08.2016Recenzje

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×