Serialove przeboje - kwiecień 2017 [GALERIA]

Czas na serialowe podsumowanie ubiegłego miesiąca. Które produkcje postanowiliśmy wyróżnić tym razem? Oto serialove przeboje - kwiecień 2017!

Multimedia

Kwiecień 2017 to przede wszystkim powrót takich serialowych hitów jak: "Fargo", "Better Call Saul" czy "Skazany na śmierć". W tym miesiącu w ramówkach stacji telewizyjnych i serwisach vod zadebiutowały też zupełnie nowego produkcje, które musiały dopiero powalczyć o przychylność widzów i uznanie krytyków. Mowa tutaj między innymi o: "Konflikt: Bette i Joan", "Szefowa", "Geniusz" czy "Opowieść podręcznej". Które z tych produkcji znalazły się na liście serialowych przebojów kwietnia?

Premiery seriali maj 2017. Sprawdź daty oraz najciekawsze propozycje! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nie będziemy ukrywać, że kwiecień to miesiąc wyjątkowo ciężki, jeśli chodzi o podsumowania - pojawiło się bowiem mnóstwo premierowych produkcji, były też świetne powroty i genialne finały, jak w przypadku "Wielkich kłamstewek" czy serialu "Legion". Na potrzeby tego miesiąca nagięliśmy trochę zasady i zamiast 10. najlepszych naszym zdaniem seriali, w kwietniowych przebojach znajdziecie aż 12. godnych uwagi produkcji. W naszym subiektywnym zestawieniu zabrało dwóch głośnych powrotów, które naszym zdaniem nie zasłużyły (jeszcze) na miejsce wśród najlepszych. Mowa o "Outcast: Opętanie" i 5. sezonie "Skazanego na śmierć". Mamy jednak nadzieję, że w maju te produkcje wyrwą się ze szponów nudy i przewidywalności i w końcu odpalą jak należy. Przypominamy również, że w ostatnich dniach kwietnia w serwisach vod pojawiły się jeszcze m. in. "Dear White People", "Las chicas del cable" czy "American Gods" - które nie zostały uwzględnione w serialowych przebojach - kwiecień 2017.

„Las chicas del cable”. Alternatywa dla miłośników telenowel TVP i TV Puls [KOMENTARZ]Zobacz więcej

Serialove przeboje - kwiecień 2017

Które seriale okazały się największymi hitami ubiegłego miesiąca i zasłużyły na wyróżnienie? Seriale Netflix, seriale HBO, a może seriale Showmax? Sprawdźcie nasze serialove przeboje - kwiecień 2017. Oczywiście piszcie w komentarzach, czy zgadzacie się z naszym werdyktem oraz, która produkcja według was zasłużyła na tytuł najlepszego serialu ubiegłego miesiąca!

Zobacz galerię

„Riverdale” i „13 powodów” – młodzieżowe teen dramy uwielbiane przez nastolatki i... dorosłych! Który serial jest lepszy? [KOMENTARZ+SONDA]Zobacz więcej

Zestawienie przygotowali: Adriana Słowik, Paweł Szałankiewicz, Kamila Glińska, Anna Fryczowska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×