Serialove przeboje - maj 2017 [GALERIA]

Oto serialowe podsumowanie maja. Które produkcje postanowiliśmy wyróżnić tym razem? Sprawdźcie seriale, które znalazły się w serialowych przebojach - maj 2017! Wśród nich "Twin Peaks", "Agenci TARCZY" i "Ania, nie Anna"!

Multimedia

Maj 2017 był owocnym miesiącem pod względem serialowych hitów - zarówno nowości jak i kontynuacji. W tym miesiącu mogliśmy oglądać m.in. 5. sezon "House of Cards", premierę "Ani, nie Anny" na Netfliksie, "Syna" od AMC z Piercem Brosnanem w jednej z głównych ról, czy debiutującego na Amazonie serialu "Amerykańscy Bogowie". W HBO pojawił się za to 3. sezon "Twin Peaks" - najgłośniejszej premiery ubiegłego miesiąca, ale czy najlepszej? Oprócz głośnych nowości, w maju pojawiły się również kolejne odcinki serialu "Fargo" i "Opowieść Podręcznej", "Pozostawionych", "Figurantki" czy "iZombie", "Arrow" oraz finał serialu "Agenci TARCZY". Które z tych produkcji znalazły się na liście serialowych przebojów maja?

Sprawdź daty serialowych nowości w czerwcu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Serialove przeboje - maj 2017

Które seriale zostały tym razem wyróżnione przez redakcję serwisu Telemagazyn.pl? Seriale Netflix, seriale HBO, a może seriale Showmax? Sprawdźcie nasze serialove przeboje -maj 2017. Oczywiście piszcie w komentarzach, czy zgadzacie się z naszym werdyktem oraz, która produkcja według was zasłużyła na tytuł najlepszego serialu ubiegłego miesiąca!

Zobacz galerię

Zestawienie przygotowali: Adriana Słowik, Paweł Szałankiewicz, Krzysztof Połaski

Najważniejsze informacje o serialu Netflixa! Sprawdź, co wiadomo o historii Geralta!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×