Serialowe hity i kity wiosennej ramówki 2016! [GALERIA]

Wszystkie seriale wiosennej ramówki 2016 dobiegły końca, dlatego postanowiliśmy zrobić subiektywne podsumowanie. Sprawdźcie, które produkcje okazały się hitem, a które kitem wiosny 2016!

Multimedia

Wiosenna ramówka obfitowała w wiele ciekawych seriali. Stacje telewizyjne zaproponowały zupełnie nowe produkcje, takie jak "Druga szansa" czy "Powiedz TAK!", a także doskonale znane i sprawdzone już formaty, takie jak "M jak miłość" czy "Przyjaciółki".

W naszym subiektywnym rankingu podsumowującym wiosenną ramówkę 2016 znajdziecie 10 zapadających w pamięć produkcji, a wśród nich hity i kity wiosny! Dajcie znać, który serial przypadł Wam najbardziej do gustu.

POZNAJ TAKŻE NASZ RANKING PROGRAMÓW ROZRYWKOWYCH! >>

Komentarze

Skomentuj
  • ccc (gość)

    Iwona - masz świętą rację.

    28.06.2016 09:52
  • Iwona (gość)

    Przestałam oglądać serial "O mnie się nie martw" przez wkurw.....jącą i idiotyczną reklamę "o mnie się nie martw hi............................." Ten pisk jest nie do zniesienia. Reklama nadawana w każdej przerwie po kilka razy jest antyreklamą. Macie tam jakiegoś debila, który to puszcza na okrągło. Zastanówcie się bo ludzie przestaną was oglądać. Wszyscy moi znajomi już nie oglądają tv 2własnie przez tą idiotyczna reklamę.

    28.06.2016 09:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×