Serialowe pary detektywów. TOP 10 detektywistycznych duetów - on, ona i historie kryminalne! [GALERIA]

Serialowe pary detektywów to temat rzeka. Dziś skupmy się na 10 detektywistycznych duetach, które podbiły serca widzów na całym świecie. On, ona i kryminalne zagadki. Męsko-damska przyjaźń czy szorstka współpraca? Sprawdźcie, które detektywistyczne duety wyróżniliśmy!

Multimedia

Zainspirowani nowym serialem HBO - „Cormoran Strike” pogrzebaliśmy w historii telewizyjnych seriali, by przypomnieć najbardziej charakterystyczne pary mieszane rozwiązujące historie kryminalne. Kryterium było to, by duet składał się z bohatera i bohaterki oraz, by stali oni po jednej stronie barykady. To dlatego zabrakło w rankingu tak znamienitej pary jak choćby Sherlock Holmes i Irene Adler czy Luther i Alice Morgan. Może następnym razem…

Sprawdź, co w tym roku pokażą polskie stacje i serwisy VOD! [GALERIA]Zobacz więcej

W galerii znajdziecie nasze subiektywne zestawienie serialowych par detektywów, czyli TOP 10 detektywistycznych duetów mieszanych, w których on i ona rozwiązują kryminalne zagadki i prowadzą wspólnie trudne śledztwa.

Która serialowa para detektywów jest Waszą ulubioną?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • A (gość)

  Weszłam tu tylko żeby zobaczyć Lucyfera i "Detective!" a po nich ani śladu 😅

  07.09.2019 19:10
 • B (gość)

  Wszystko rozumiem, ale żeby Lucyfera i panny detektyw (Chloe) zabrakło...

  02.09.2019 21:43
 • Joasia (gość)

  To życie pisze najlepsze scenariusze ! Moja firma, w której pracowałem (odzież używana), wynajęła na wiosnę tego roku Panią Detektyw z Wrocławia - Panią Bożenę Skrzypek-Mosiej , bo z dostawcami odzieży między sklepami były jakieś problemy. Wynajęliśmy Panią Detektyw tak dla sprawdzenia pracowników, jednak się im płaci co nie? Wiecie co się okazało?! Pierwsze może trochę przybliżę sytuację.. Nasi kierowcy często jeździli w nocy na trasy z ciuchami, wiecznie mieli opóźnienia, potem po zainstalowaniu im systemu wspomagająco TMS, okazało się, że zbaczają z trasy i to w jakieś lasy ;0... WTF w ogóle. Okzało się, że w ubrania zawijali narkotyki i nimi handlowali... Zatrudniliśmy ćpunów i dilerów do firmy.... Do tej pory ciągnie się nam sprawa w sądzie, ale dzięki Pani Detektyw mamy niezbite dowody.. Nie będę dokładnie opisywać jak ich zdemaskowała ale jestem pełna uznania. Uważacie kogo zatrudniacie!!!

  17.08.2018 10:51
 • Qmaty (gość)

  A gdzie Martin&Rusty z True Detective?

  28.06.2018 20:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×