serialowe pary detektywów

Przeczytaj także:

"Malanowski i Partnerzy". Tak dziś wyglądają gwiazdy słynnego serialu detektywistycznego. Od ostatniego odcinka ich kariera zdecydowanie ruszyła naprzód!

"Malanowski i Partnerzy" to jeden z najpopularniejszych seriali detektywistycznych ostatnich lat. Choć od 2016 roku nie pojawiają się już nowe odcinki, to powtórki serialu do dziś przyciągają przed telewizory tysiące telewidzów. Postanowiliśmy sprawdzić, jak dziś wyglądają i co robią odtwórcy ról serialowych detektywów. Okazuje się, że cześć z nich świetnie sobie radzi, a ich kariera zdecydowanie ruszyła naprzód.

17.05.2022Malanowski i Partnerzy

"Zagadki kryminalne nowej panny Fisher" odcinek 1. Swing, lata 60. i pani detektyw, która chce powtórzyć sukces ciotki [STRESZCZENIE ODCINKA]

1964: słynna ciotka, której Peregrine Fisher nigdy nie poznała, zaginęła. Teraz nowa panna Fisher musi udowodnić, że jest na tyle błyskotliwa, by stać się światowej klasy prywatnym detektywem. Młoda i niesforna Peregrine Fisher opuszcza swój domek nad morzem, aby przejąć dziedzictwo pozostawione jej przez ciotkę — słynną detektyw Phryne Fisher, której nigdy osobiście nie poznała... Czy jej się to uda? Co wydarzy się w serialu kryminalnym "Zagadki kryminalne nowej panny Fisher"? Sprawdź!

03.09.2021Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×