Serialowe pary, które wzięły ślub w tajemnicy! Dlaczego ukryli to przed bliskimi?

Nie wszystkie serialowe pary decydują się na wystawne śluby z długą listą gości. Są też takie małżeństwa zawarte w tajemnicy. Dlaczego niektórzy się na nie decydują? Czemu ukrywają to przed bliskimi? Sprawdźcie!

Multimedia

Śluby w tajemnicy w serialach

Pary w serialach schodzą się, rozstają, biorą śluby. To ostatnie jest często wielkim wydarzeniem, oczekiwanym i chętnie oglądanym przez widzów. Jednak nie zawsze są to wystawne uroczystości z długą listą gości!

Najpiękniejsze śluby w polskich serialach - te uroczystości zapamiętamy na długo!Zobacz więcej

Są też pary, które biorą ślub w tajemnicy, nie zapraszają swoich bliskich, a o fakcie zmiany stanu cywilnego informują dopiero po wszystkim. Dzieje się tak zazwyczaj, bo rodzina nie toleruje tego wyboru, jak było w przypadku Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Alka (Krzysztof Wach) z "Barw szczęścia" czy Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Piotrka (Marcin Mroczek) z "M jak miłość".

Czasem też jest to sprawa wyłącznie umowy - bohaterowie nie biorą ślubu z miłości, ale dla jakiegoś własnego interesu, jak na przykład Katia (Joanna Jarmołowicz) i Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość".

Od nienawiści do miłości. Te serialowe pary nie od początku darzyły się sympatią! Zobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy dla Was pary, które zdecydowały się na ślub w tajemnicy przed bliskimi! Dlaczego? Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×