Serialowe pary z dużą różnicą wieku. Ilona i Maks w "Na Wspólnej" czy Zuza i Jerzy w "Przyjaciółkach" - które związki przetrwały?

W wielu serialach pojawiają się pary, które znacząco różni od siebie wiek. Tak było w przypadku m.in. Ilony i Maksa w "Na Wspólnej" oraz Zuzy i Jerzego w "Przyjaciółkach". Kto jeszcze był w takim związku? Które przetrwały? Sprawdź naszą galerię!

Multimedia

Większość wątków w serialach opiera się na miłości. Poznawanie, docieranie się i w końcu wybuch namiętności to coś, co widzowie uwielbiają oglądać. Nie wszystkie pary są jednak dobrane w oczywisty sposób.

Najfajniejsze pary z filmów i seriali. O takich związkach marzymy na co dzień! Zobacz więcej

Serialowe pary z dużą różnicą wieku

Niektóre pary w polskich serialach różni wiek. Nie ma znaczenia czy to kobieta, czy mężczyzna jest starszy, bo zdarzają się i takie, i takie związki, choć czasem są dość szokujące. Niektórym z nich nie przeszkadza to być szczęśliwym jak Ilonie (Anna Samusionek) i Maksowi (Adam Fidusiewicz) z "Na Wspólnej" czy Ewie (Edyta Olszówka) i Wojtkowi (Jakub Wesołowski) w "Ojcu Mateuszu". Niestety czasem zdarza się, że duża różnica wieku powoduje konflikty, inne spojrzenie na świat i prowadzi to tylko do rozstania.

Które serialowe pary dzieli duża różnica wieku? Które takie związki przetrwały, a które nie uniknęły rozstania? Sprawdź nasz ranking!

Najpiękniejsze śluby w polskich serialach - te uroczystości zapamiętamy na długo!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×