Serialowi bracia i siostry odnalezieni po latach. Kto nagle dowiedział się, że nie jest jedynakiem?

Scenarzyści potrafią nieźle zaskoczyć widzów i samych bohaterów seriali! Już wiele razy postacie odkrywały po latach, że mają brata lub siostrę, o których nie mieli pojęcia! Kto i w jaki sposób odkrył prawdę? Sprawdźcie!

Multimedia

Bracia i siostry odnalezione po latach

W wielu polskich serialach oglądamy różnorakie zwroty akcji. Jednym z dość popularnych wątków jest odkrycie przez bohatera członków rodziny, o których nie miał pojęcia! Które postaci nagle dowiedziały się, że mają brata lub siostrę?

Mostowiakowie, Boscy i Kiepscy, czyli najfajniejsze rodzinki z polskich seriali!Zobacz więcej

Takie wątki pojawiają się w prawie każdym serialu! Szczególnie w tych, które trwają przez wiele lat i mają wiele sezonów - jest to sposób na zabicie nudy! Zazwyczaj prawda wychodzi na jaw przez przypadek, a takie odkrycia mogliśmy oglądać przykładowo w "M jak miłość" - Marcin (Mikołaj Roznerski) odkrył, że jego rodzice mieli jeszcze jednego syna i w ten sposób zyskał brata! Z kolei w "Pierwszej miłości" Bartek (Rafał Kwietniewski) przypadkowo dowiedział się, że Norbert (Łukasz Konopka) jest jego przyrodnim bratem! To jednak nie wszystko - podobne historie działy się w "Przyjaciółkach", "Na Wspólnej" czy "Barwach szczęścia". Zazwyczaj nowo odnalezione rodzeństwo szybko nawiązywało dobre kontaktu, ale niektórym nie szło to tak szybko...

Jak oni wyrośli! Zobacz, jak zmieniły się dzieci z telewizji!Zobacz więcej

Zobaczcie w naszej galerii bohaterów, którzy nagle odkryli, że mają rodzeństwo! Ciekawią Was takie wątki?

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×