Serialowy przewodnik."Pierwsza miłość" odcinki 2114-2118. Co się wydarzy? [WIDEO]

Sprawdź, co się wydarzy w ostatnich odcinkach "Pierwszej miłości" przed wakacjami.

Multimedia

Przed nami ostatnie odcinki "Pierwszej miłości", a w nich wiele ciekawych wątków. Radek (Mateusz Banasiuk) wspiera Jowitę (Joanna Opozda) w chorobie. Proponuje ukochanej aby razem zamieszkali, co obniży koszty życia, a on codziennie będzie mógł opiekować się nią. Radek zatrudnia się też do mycia okien, żeby zarobić na leczenie Jowity. W międzyczasie otrzymuje ofertę nielegalnej, ale dobrzepłatnej, pracy u Dragona (Krzysztof Zych).

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) postanawiają znowu wziąć ślub. Para tym razem planuje skromną uroczystość, na której mają być obecni tylko świadkowie i dzieci. Czy tym razem ceremonia zakończy się sakramentalnym "tak"?

CZYTAJ TAKŻE: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 2117. DRUGI ŚLUB KINGI I ARTURA [ZDJĘCIA] "PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 2116. PAULINA ZRYWA Z BARTKIEM!

Paulina (Julia Pogrebińska) jest coraz bardziej zazdrosna o Emilkę (Anna Ilczuk). Kobieta jest przekonana, że Bartek (Rafał Kwietniewski) nadal kocha żonę i chce do niej wrócić. Podczas kłótni Paulina nie wytrzymuje i rozstaje się z kochakiem. Czy Bartek wróci do Emilki?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×